Huorakoulu, osa 3

MaximusZacharius

Äitini ja isäpuoleni ”harrastusten” paljastuminen käänsi uuden lehden elämässäni, kuin myös koko perheen elämässä. Huomasin kaupungilla liikkuessani saavani himokkaita katseita osakseni, ja useimmat miehet suorastaan palvoivat maata jalkojeni alla. Olin arvostettu huora, kaikkien miesten haluama pano, jota sai naida niin kovaa kuin vain uskalsi. Oman ikäiseni pojat eivät minua kiinnostaneet, vaikka vientiä olisi ollut heidänkin keskuudessa. Äitini oli selvästikin jonkin sortin legenda näissä piireissä ja kuulin yhä härskimpiä juttuja hänestä. Eräs asiakasryhmä kertoi minulle hänen panneen yhden illan aikana yli kahdenkymmenen miehen kanssa ja antaneen kaikille peppunsa käytettäväksi. Samaisena iltana hän olisi kuulemma vielä imenyt pussit tyhjiksi toiselta mokomalta. Totta tai ei, äitini oli tehnyt huoraamisesta suoranaista taidetta.

Olin äidin kanssa kotona kahdestaan ja juttelimme niitä näitä katsellen samalla syrjäsilmällä televisiota. Puheet siirtyivät huomaamatta seksiin mikä oli hieman yllättävää, emmehän olleet siitä noin perinteisessä mielessä koskaan puhuneet. Rohkaisin mieleni ja tiedustelin olivatko kuulemani huhut totuudenmukaisia. Äiti naurahti ja myönsi useimpien olleen totta. ”Pojat nyt aina puhuvat mitä puhuvat. Olihan heistä osa hommassa mukanakin. Onneksi et sentään ole kuullut mitään tuon pahempaa”, äitini virkkoi. ”Pahempaa? Miten paljon rankempaa voi muka vielä olla? Peppua panemassa parikymmentä äijää ja toinen porukka odottamassa muna pystyssä suihinottoa?”, arvuuttelin ja olin olevinani oikeassa. ”Mikä muka on vielä hurjempi tarina? Kerro ihmeessä, minusta olisi mukavaa ja opettavaista kuulla”, totesin vielä saadakseni äitini kertomaan hurjimmat tempauksensa.

Äitini alkoi kertoa juttuja, jotka todellakin olivat aivan uskomattoman riettaita mutta samalla niin kiihottavia. Eräällä jalkapalloleirillä esimerkiksi, olleessaan leirin sairaanhoitajana, hän oli antanut kaikkien halukkaiden pelaajien panna häntä kaikkiin mahdollisiin reikiin. Pelaajia oli kuulemma ollut useampi joukkue, ja lepovuorossa ollut porukka oli aina vuorollaan käynyt purkamassa paineita äitini ”vastaanotolla”. Pelaajat olivat kuulemma oikein hyvännäköisiä ja kestäviä panomiehiä. Olipa joukkueenjohtokin saanut osansa. ”No, tuo nyt oli vain sellainen normaalia mukavampi työkeikka”, äitini totesi ykskantaan ja jatkoi: ”Sen sijaan reissuni Lappiin oli sieltä hurjemmasta päästä. En tiedä viitsinkö kertoa, ihanhan tässä nolostuu vanha äitisi”. Kieltäydyin olemaan kuulematta tarinan ja jotta varmasti saisin mitä haluan, vähättelin hänen ikäänsä ja kehuin hänen vartaloaan ja uskoin hänen peppunsa olevan yhä kaikkien miesten mielestä maailman paras pano. Äitini kiitti kohteliaisuudesta ja alkoi tarinoida.

Lapin reissu oli tapahtunut noin viisi vuotta sitten, jolloin äitini oli lähtenyt itsekseen lomalle Luostolle. Jotta reissua ei tarvitsisi maksaa aivan itse, niin äitini oli päättänyt liftata, ihan noin seikkailunhalusta. Rekkamiehet olivat kuulemma parhaita matkakavereita tässä yhteydessä, heiltä kun sai hyvät kyydit molemmissa mielessä. Huhut olivat alkaneet kiertää rahtareiden keskuudessa ilmaisesta huorasta, joka otti väsymättömästi suihin eikä pihdannut muitakaan reikiä. ”Päädyin sitten antamaan suu- ja peppuhoitoa yli kolmellekymmenelle rekkamiehelle. Ja en ollut vielä edes matkan puolivälissä. Vihdoin perillä minunlaiselleni kissalle oli melkoiset markkinat. Vaimot oli jätetty kotiin ja halukkaita miehiä siis riitti. Vedin heti ensimmäisenä iltana punaiset sukkanauhat ja sukat jalkaani, päälleni laitoin aivan liian niukan ja lyhyen mustan mekon, ja rintaliivejä saatikka pikkuhousuja en laittanut lainkaan. Meikkasin mahdollisimman huorahtavasti ja keinutin persettäni kävellessä ikään kuin sanoakseni sillä että ”tätä saa panna”. Ei mennyt kuin muutama minuutti niin ensimmäinen kaveri puski jo minua takaapäin ravintolan vessassa. Muilla naisilla ei paljon vientiä ollut, sen verran kova trafiikki kävi tämän tytön rei’issä. Istuin koko illan mukamas tahattomasti siten, että paljaaksi ajeltu pilluni näkyi sukkanauhojen välistä esteettä istuessani. Ilta huipentui kun iskin vielä lopuksi viiden hengen miesporukan ja annoin kavereiden hoidella minua aamuun asti.”

Olin tohkeissani, sillä sen verran hurjaa äitini elämä oli ollut. Milloin hän oli sitten tämän elämän sivun kääntänyt? Oliko isäpuoleni mahdollisesti kaiken takana? Vastaus oli yllättävä ja kielteinen. Äitini oli ollut tämän paikkakunnan superhuora ennen isäpuoleni tapaamista. ”Itse asiassa hän oli asiakkaani alun perin, mutta sitten homma jotenkin syveni ja rakastuimme”, kuului jämerä vastaus. ”Mutta nyt on puhuttu tarpeeksi minusta, minulla olisi sinulle vähän tehtävää”, äitini sanoi ja viittasi kädellään ovelle päin. ”Kohta tänne tulee muutama kaveri, jotka haluavat panna. Sinä olet heidän panopuunsa, kuten ehkä jo arvasitkin.” Ennen miesten saapumista minun tuli pukeutua asianmukaisesti, joten aloin välittömästi tuumasta toimeen. Vaaleanpunaiset sukkanauhat ja sukat, mustat rintaliivit ja stringit. Jalkineita ei kuulemma tarvinnut, tämä asuste oli tilattu tällaisenaan.

Hetken kuluttua ovikello soi ja äänistä päätellen paikalle saapuneita oli melkoinen liuta. Äitini tervehti heitä ystävällisesti ja oli ilmeistä että hän tunsi vierailijat. ”Peremmälle vaan, pojat. Täällä tämä huora sitten olisi, muistakaa sitten ettette laukea pilluun, ettei käy samanlaista vahinkoa kuin allekirjoittaneelle pääsi käymään”. Tämä tieto oli isku vasten kasvojani: olin siis todellakin huoranpenikka, siitetty satojen miehien toimesta, joista kuka tahansa saattoi olla isäni. Spekuloin jopa mahdollisuudella että oikea isäni, tietämättään tokikin, olisi saattanut naida omaa tytärtään brutaalisti anaaliin. Miehiä oli todellakin hurjan paljon, ehkä noin viitisentoista, joten äitini ennätys ei kuitenkaan rikkoutuisi vaikka lähellä oltaisiin. Miehet vaihtoivat nopeasti kuulumiset ja äitini laittoi pornoleffan pyörimään olohuoneemme isosta plasmatelevisiosta. ”Ladatkaa paineita pornolla, heti kun tuntuu siltä, niin huoraa saa panna”, kuuluivat ohjeet ja miehet nyökkäilivät tyytyväisinä. ”No niin, pikku huora, nyt saat kyrpää oikein kunnolla. Orkkua et sitten saa, me ollaan tässä nauttiva osapuoli”, yksi miehistä tokaisi ja nyökkäsin ymmärtäväni käskyn. Minun käskettiin levitellä peppuani miehiä kohti ja anelevan heitä panemaan takapuoltani. Jouduin myös pyytämään heitä laukeamaan suuhuni, jotta nöyryytykseni olisi täydellinen. Miehet olivat kiimasta aivan sekaisin, eikä oma toimintani saatikka kova porno televisioruudussa asiaa ainakaan parantanut.

Miehet olivat selvästi valmiita laukeamaan ja arvuuttelin mielessäni miten he haluaisivat sen suorittaa. Sain vastauksen melkoisen nopeasti, sillä ensimmäinen pornosta ja kiimaisesta pepustani kiihottunut mies suorastaan riisti stringini sivuun ja tuikkasi kalunsa hätäisesti suoleeni. Samassa toinen mies survaisi kyrpänsä suuhuni. Miehien taakse alkoi muodostua jonoa, kun miehet valitsivat mieleisensä tavan laueta. Yksi toisensa jälkeen miehet ruiskuttivat spermansa peppuuni ja suuhuni. Minua ei oltu koskaan naitu näin rajusti, enkä pysynyt laskuissa sisääni tunkeutuneista kaluista. Jossain vaiheessa ymmärsin jonojen vaihtaneen paikkaa, joten jouduin imemään omasta maustani marinoituneita peniksiä. Niin, tottahan toki, internet –sivustoillahan lupailtiin tätä: ensin peppuun ja sitten suuhun, se oli siis tämän huoran menulla tästä lähtienkin. Olin lähes tajuttomassa tilassa viimeisten miesten nautiskellessa reikieni syleilystä. Vihdoin työnnöt loppuivat ja saatoin levähtää. ”Selvä juttu, nähdään taas pojat. Toivottavasti pikkuhuoran reiät olivat mieleisiänne”, äitini virkkoi ja sai miehiltä myönteisen vastauksen.

2

11992

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Nautinnollinen juttu. Perhe yritys, homma siirtyy äidiltä tyttärelle.

    • Anonyymi

      U­u­­­si seksitea­tteri ava­­utu­­u Su­­omeen! Ku­­­tsu­­mme kai­­­kk­­i­­­. Il­­mo­­it­­­tau­­tum­inen ryhmäämm­e tä­­­äll­­­ä 👉 https://ryhmaseksi.pics/H/N9o8N4

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?

      Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "
      Maailman menoa
      351
      1477
    2. Mitä kirjainta kaipaat?

      🤣🤣🤣🤣🤣
      Ikävä
      114
      1206
    3. Onko ikäerolla väliä?

      Mitä mieltä ootte? Meillä on 14 vuotta ikäeroa.
      Ikävä
      115
      1075
    4. Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"

      Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh
      Suomalaiset julkkikset
      22
      837
    5. Onko sulla rakas mitään sanottavaa?

      Lähetä tässä kaivatullesi haluamasi terveiset 💌
      Ikävä
      116
      831
    6. Uusioperhe vai salasuhde?

      Mitä ensisijaisesti haluat? Pelkään, että menetän järjen sun kanssa 😉
      Ikävä
      111
      822
    7. Mulla on ikävä sua!

      Enemmän kuin ikävä... sun kanssa oli niin helppo olla ja jutella!
      Ikävä
      18
      460
    8. Otan vielä sut

      Niin on tähtiin kirjoitettu. Nainen, turha on kohtaloa juosta pakoon.
      Ikävä
      38
      444
    9. Vaikea löytää samantyylistä miestä

      Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i
      Sinkut
      91
      433
    10. Nainen, tää meidän juttu ei ole ohitse

      Ennen kuin lihava nainen on laulanut.
      Ikävä
      36
      423
    Aihe