Kui paljo kotarit leipoo ja onko paljo laittoo? Kannattaako ostaa?
Kannattaako ostaa KTM?
8
1657
Vastaukset
KTM on hyvä, ei ne leivo kun pitää hyvin.
- Anonyymi
Paras kaikista. Tykkään V2:n soundista ja luonteesta rivineloseen verrattuna. Muutenki iha huippuluokan laite. Ei kaikki varmaan tykkää, mutta ite aivan myyty. Puhun nyt katupyöristä, crossivehkeistä ei kokemusta.
- Anonyymi
Made in india kuraa nykyään, ihan kuten BMW. Tulevat intialaisen "Bajaj"-merkin tehtaalta.
- Anonyymi
Kottaraista en tiedä. Mutta se leipominen on niissäkin käyttäjän aiheuttamia mokia.
Vain pikku Bemarit tehdään Intiassa. Niistä on jo ajat sitten päästy lapsentaudeista. Moottorithan niissä on lisenssillä tehtyjä Rotaxeja. Kannattaa lukea vähän käyttäjien kokemuksia. Monila ajettu jo liki 100 000 km.
Isot Bemut tehdään edelleen Berliinissä. - Anonyymi
Tehokas viritysaste mutta vikoja on myös kaupan päälle!
- Anonyymi
Huonoin mahdollinen kaupasta ostettava enduropyörä. Kaikki muut merkit ovat valovuiden edellä. Pds taisi kotkaan tulla 1983 vai 4. Vielä samalla vimputtimella kauppakäy.
- Anonyymi
Ei mikään vehje leivo kun on kunnossa ja säädöt paikallaan. Te tunarit saatte kaikki rikki. ostakaa alasin. Se ei ihan heti säry.
- Anonyymi
Mulla rupee stondaan.
Lerppa från hoitokoti
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala
Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka672425- 661407
Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin
Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww771234EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!
Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje61152Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä
Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi19870- 79865
- 44713
Ratikka Turkuun
Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta87698Miehet trikoissaan
On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe26678- 30666