Tarvitsisin apua iMovien kanssa. Tein iMoviella videon, ja vielä sovelluksessa ja tiedostonakin musiikki on normaali. halusin lisätä videon youtubeen. Video latautuu muuten normaalisti, mutta taustamusiikki on vioittunut. Ihmeellistä rätinää kuuluu, eikä videota voi näin ollen youtubessa pitää koska taustamusiikki kuulostaa niin kauhealta.
Osaako joku vastata, miten saisin musiikin kuulostamaan normaalilta? Tai vaihtoehtoisesti mistä olisi mahdollista saada apua suomenkielellä iMovieen liittyen.
Kiitän jo etukäteen mahdollisista vastauksista
iMovien kanssa ongelmia
2
288
Vastaukset
- Anonyymi
Kannattaa tehdä video imoviella muuten ja lisätä musiikki toisessa editointiohjelmassa. Itsellä ollut tuo sama ongelma ja tämä on auttanut (:
- Anonyymi
Onko puhe kuitenkin ok?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Tänään pyörit ajatuksissa enemmän, kun erehdyin lukemaan palstaa
En saisi, silti toivon että sinä vielä palaat ja otetaan oikeasti selvää, hioituuko särmät ja sulaudummeko yhteen. Vuod336664- 356103
- 293394
- 452840
- 342624
- 152328
- 372168
- 162016
Voi ei! Jari Sillanpää heitti keikan Helsingissä - Hämmästyttävä hetki lavalla...
Ex-tangokuningas on parhaillaan konserttikiertueella. Hän esiintyi Savoy teatterissa äitienpäivänä. Sillanpää jakoi kons461882En ole koskaan kokenut
Ennen mitään tällaista rakastumista. Tiedän että kaipaan sinua varmaan loppu elämän. Toivottavasti ei tarvitsisi vain ka191767