Pitkästä aikaa tulit mun uniin. Unessa tulit viereen ja sanoit, että on ollut ikävä, koskin sua varovasti ja sä kiedoit kädet mun ympäri ja painoit pääsi mun otsaa vasten. Miten mulle taas tulikaan ikävä. Hyvä etten laittanut sulle herättyäni viestiä, näin susta unta. Pitäisi unohtaa, kun yhteistä tulevaisuutta ei kannata maalailla. Ja se sujuukin, kunnes näen sut tai sä tuut mun uniin..
Kerran unessani
Anonyymi
8<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Työkaverille? :)
Työkaverillepa hyvinkin.. 🙈
Missäs päin tällaiset unet voisivat olla kiusana? 🙊
Helsingissä hän ne... Täällä taitaa monikin unista "kärsiä". Jos niitä pohtisi myös hän, voisi vaikka harrastuksen liittyvää viestiä laittaa, niin pyytäisin treffeille.. Mutta turha on haaveilla itseä piinata.
Kasva aikuiseksi ja ota yhteyttä, jos joku kiinnostaa.
Voi hyvää päivää. Kuten sanoin, ei kannata käyttää aikaa turhaan haaveiluun. Löydän kyllä onneni, kun sen aika on, joten älä siitä stressaannu. 😊
Nämä turhat hölötykset täällä saa olla rauhassa ja muut ketjut pilataan. Ei ihme ettei täällä naisista pitävät naiset viihdy. Ei näissä jutuissa ole mitään ideaa.
Laita mulle viestiä, siitä se lähtee!