Takapuolen myynti on maassamme yhteiskunnallisesti hyväksyttävää ja täysin laillista mikäli siihen ei sisälly ihmiskauppaa.
Tätä ammattia harjoittavia sirkeitä naisia kutsutaan jopa tv- ohjelmiin ja heidän sanotaan edustavan ennakkoluulotonta yhteiskunnallisten rakenteiden murtajia.
Opiskelijalikkaset jotka ovat saaneet hankittua itselleen sugardaddyn ovat takapuolen myyjien alfoja eli ehdottomia ykkösiä joita kaikki kadehtivat.
Vaan entäpä sitten herrat jotka ostavat / vuokraavat takapuolia?
He ovat ihmisraatoja vailla vertaa jotka polkevat ihmisoikeuksia ja ovat moraalisaastana rottiakin alempana.
Heidän epäillään aina ylläpitävän ja tai ainakin rahoittavan ihmiskauppaa.
Julkisuuden henkilön jonka tiedetään ostaneen takapuolia menettää työnsä, toimeentulonsa ja perheensä sekä koko tulevaisuutensa.
Sukupuolioletettua moraalipohdintaa.
12
156
Vastaukset
- Anonyymi
Japanin Dannyn beibe myrkyn lykkäs miehensä pirtelöön.
https://i0.wp.com/nationworldnews.com/wp-content/uploads/2021/04/Hambistar-was-born-with-4000-girls-55-years-younger-wife.jpg?fit=800,450&ssl=1
Sonni lähti vihreämmille nummille. - Anonyymi
Mikä on lerpan sukupuoli?
- Anonyymi
Tuolla toisessa ketjussa
Senssu 🐃 vastasi katkerana väärällä NumBall sinisellään.... heh heh heh 🐒.,!
Ja nyt on taas T-modella puhelinlangat kuumina 😂🤪🤯
- Anonyymi
Voiko lesbo olla lerppa?
- Anonyymi
Tykkään ottaa pojuilta hanuriin.
By NumBall HHN 60v.
- Anonyymi
Seksin osto on Suomessa rikollista. Toivottavasti poliisi on aktiivinen näiden rikollisten suhteen.
- Anonyymi
Suomessa on takapuolien myynti ja osto täysin laillista jos siihen ei kuulu ihmiskauppaa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Suomessa on takapuolien myynti ja osto täysin laillista jos siihen ei kuulu ihmiskauppaa.
Ihailetko myös israelin kansaa?
- Anonyymi
Silloin kun sulla vielä seisoi et varmaankaan ollut samaa mieltä asiasta? Vai onko sulla koskaan seisonut?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ihailetko myös israelin kansaa?
Ei näitä Jeesuksen tappajia voi ihailla koskaan.
- Anonyymi
Suomessa on perseen osto ja myynti laillista, Thaimaassa se on laitonta.
- Anonyymi
Kerrankin asiallinen ja paikkansa pitävä aloituskirjoitus.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan uusi poikakaveri
Sielläpä se sitten on. Instastoorissa pienissä speedoissa retkottaa uusin kulta Martinan kanssa. Oikein sydämiä laitettu1812598Suomessa helteet ylittää vasta +30 astetta.
Etelä-Euroopassa on mitattu yli +40 asteen lämpötiloja. Lähi-Idässä +50 on ylitetty useasti Lämpöennätykset rikkoutuva2301437Laita mulle viesti!!
Laita viesti mesen (Facebook) kautta. Haluan keskustella mutta sinun ehdoilla en halua häiriköidä tms. Yhä välitän sinus841300- 791194
Vanhemmalle naiselle
alkuperäiseltä kirjoittajalta. On olemassa myös se toinen joka tarkoituksella käyttää samaa otsikkoa. Ihan sama kunhan e401186Fazer perustaa 400 miljoonan suklaatehtaan Lahteen
No eipä ihme miksi ovat kolminkertaistaneen suklaalevyjensä hinnan. Nehän on alkaneet keräämään rahaa tehdasta varten.1331075Ajattelen sinua tänäkin iltana
Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin111022Ökyrikkaat Fazerit saivat 20 MILJOONAA veronmaksajien varallisuutta!
"Yle uutisoi viime viikolla, että Business Finland on myöntänyt Fazerille noin 20 miljoonaa euroa investointitukea. Faze116900Kostan sulle vielä sen älyttömän julkisen nöyryytyksen
Onneksi on lentokentällä kavereita... Kosto tulee olemaan muuten korkojen kanssa.27871Miehelle...
Oliko kaikki mökötus sen arvoista? Ei mukavalta tuntunut, kun aloit hiljaisesti osoittaa mieltä ja kohtelit välinpitämät78810