Voittaja 2021

Anonyymi

Miksi voitto pedattiin henkilölle jolla ei ole mitään viihdearvoa jonka vuoksi ohjelmaa katsotaan ja maksetaan. Voittaja ei osallistunu oikeastaan mihinkään kuten muut eli täysillä ja innolla. Oli hiljaa lähes koko 2.5 viikkoa eli ei mitään mistä joku maksaisi. Sitten kaikki viihdearvoa ja kansan pitämät hahmot ulkomailmassakin tippuvat yksitellen mitä ei kävisi aidossa mailmassa. Jokin ei täsmää taitaa voitto olla etukäteis suunniteltu. Voe voe harmittaa että eniten omana itsenään ja muiden parasta ajattelevat tippuvat aina.

3

69

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tässä vuosien aikana on tullu mieleen ,että se on tuotanto joka valitsee voittajan nykyään . Turhaan tavallaan ihmiset äänestää ,on menny muutama vuosi tässä ,että voittajat ovat kaikkein tylsimpiä asukkaita.Niin mistä se kertoo.?

      • Anonyymi

        Samaa mieltä olen minäkin ,tuotannon tulos tämäkin voitto.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Samaa mieltä olen minäkin ,tuotannon tulos tämäkin voitto.

        Kantsii syksyllä miettiä BB katsellessa ,että kannattaako panna rahojaan tuonne ,aivan sama jos viskaat ne menee metsään tai mereen ,sama tulos tulos ,ei mitään merkitystä...Ja missä se Ridge luuraa oliko sekin valetta ja kieroilua että saivat katselijoita.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mieleni harhailee sinussa

      Uskon että tykkäät minusta. On vain yksi elämä. Silti jään paikoilleni ja odotan että jokin muuttuu. Menin palasiksi, ei
      Tunteet
      21
      5784
    2. Taposta murhaksi

      Mitä tästä tapauksesta tiedetään?
      Kajaani
      60
      1947
    3. Grilli lopettaa?

      Pitääkö huhu paikkaansa että grilli lopettaa lähiaikoina?
      Suomussalmi
      25
      1379
    4. Joko Martinalla uusi aviomies hakusessa

      Onko jo Raya sovellukseen laitettu uusi vetoomus vetämään... ja mistähän maasta mahtaa olla seuraava sulhasehdokas. Suom
      Kotimaiset julkkisjuorut
      228
      1202
    5. Pitääkö luovuttaa?

      Sano nyt edes jotain 👾
      Ikävä
      74
      1115
    6. Mitä teet nainen

      Jos saat tietää että mies on elänyt yksinäistä ja rauhallista elämää sinua kaivaten, ei ole ollut muiden naisten kanssa,
      Ikävä
      53
      1067
    7. Missä olitte kun oli teidän tähän saakka kaunein yhteinen hetki?

      Me olimme rannalla erään kiven päällä❤️
      Ikävä
      66
      1039
    8. Pitkäaikaistyöttömyys Suomessa harvinaisen paha

      Karut työttömyysluvut, korkein luku yli neljännesvuosisataan.
      Maailman menoa
      143
      1036
    9. Olet nuorempi nainen aivan ihana

      Tykkään susta ihan valtavasti ❤️❤️
      Ikävä
      50
      1012
    10. Mitä vastaisit

      Jos kysyisin, että lähdettäisiinkö lenkille yhdessä? Vain sinä ja minä, kaksin? Miehelle
      Ikävä
      58
      975
    Aihe