Ai hellanlettas mikä palsta. Vai että oikein itsetunnosta pitäs keskustella. Kaikki tänne vaan joilla menee pikkasenkin huonosti. Joo mut Eiks kaikilla nuorilla oo aika huono itsetunto yleensä vai??
Hahhhaahhaa..
Hahhhaahhaa..
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Hei ylläpito! On todella hankalaa lukea uusia viestejä, kun saa hyppiä koko ajan palstalta toiselle. Olisi paljon helpompaa, jos kaikki viestit olisivat yhdessä nuoret-osiossa! Ja sitten kun on vielä nämä "ei kuulu tänne"-tyypit. Se kuvaa varmaan sitä, ettei enää kehtaa vaivautua vierittämään alemmas, että tulisi oikea ryhmä viestille!
Joo älä selitä...!!! Joillekkin se on OIKEE ongelma! Miks joittenki ongelmii vähätellään???????????
pikkupirulla on ollut kova lapsuus. h*nen pit** p**st* p*tem**n jotenkin, jotta h*n kokisi itsens* arvokkaaksi. h*n moittii t**ll* huonoitsetuntoisia, jotta kokisi itsens* n*it* arvokkaammaksi. koeta ymm*rt**.
HAHAHAHAHA NOSTIMPA NÄINKIN VANHAN AIHEEN, NÄIN AIKANI KULUKSI