Suzuki pv ujeltaa

Mikä on kun pv ujeltaa/viheltää, "vinkuu" kun ajaa noin 50km/h siinä paikkeilla. Ei vihellä tyhjäkäynnillä. Tekniikka 50p , 12 mikuni, vakio välit ja vakio putki. Kytkin puolelle on vaihdettu kaikki osat uudet. Onko se normaalia vai missä vika?.
3668
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Laakerit alkavat pitää ääntä pyöriessään?

Äänestä
  • Ei kuulosta siltä että laakerit pitäisi ääntä koska se pahin kuuluu vasta noin 50km/h vauheissa. Ei pidä ääntä hiljasemmissa vauheissa vaan siinä 45-50 vauheissa. Kuulostaa siinä vauheissa kuskille kuin viheltäis pillillä korvaan.

    Äänestä

Kaikki on käyty läpi paitsi vaihdepuoli niin mistä vaihdepuolen osasta tämä ääni voisi kuulua?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Mikä on kun pv ujeltaa/viheltää, "vinkuu" kun ajaa noin 50km/h siinä paikkeilla. Ei vihellä tyhjäkäynnillä. Tekniikka 50p , 12 mikuni, vakio välit ja vakio putki. Kytkin puolelle on vaihdettu kaikki osat uudet. Onko se normaalia vai missä vika?.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu