Lehti ei tullut ja soitettiin ja luvattiin tuodaan puolenpäivän jälkeen ei tuotu soitettiin uudelleen että tuodaan ei ole tuotu klo on kohta 18.00.
Aion keskeyttää leden niin kauaksi aikaa että varmasti lehti tulee muuten tilaus loppuu, lehti on paskalehti mutta kun paskaan tottuu niin antaa tulla.
MUTTA NYT ON MITTA TÄYNNÄ jos minulla olisi työntekijöitä jotka lupaavat jotakin asiakkaalle eikä asia josta on maksettu toteudu, niin lopputili tulisi satavarma vaihtoehtona palkan alennus.
Keskipohjanmaa lehti on paska lehti
15
166
Vastaukset
- Anonyymi
Lehti on täyspaska kaikenlaista jaarittelua ja hyvin vähän asiaa ja sekin muualta kopioitua.
Kerätään niin suuri joukko lopettamaan lehden tilaus, että saadaan sitä mistä maksetaan.- Anonyymi
Katkaise sinä vaan!.
Lehti on hyvää aamukahvi seuraa varsinkin nyt kun koko on pienempi.
- Anonyymi
Lehti pienennettiin puolella ja lehti huononi puolella enää ei ole entistä keparia jossa oli jotakin mitä viitsi lueskella.
- Anonyymi
Kivelän Reijon yleisönosasto kirjoituksista en enään maksa. Lopetin tilauksen vaikka niitä lehdessä vitsinä julkaistaan mutta että useampi vuoden sisällä.
- Anonyymi
Ei ole Ressun kirjoituksia keskipojanmaan nettisivun lukijan kommenteissa.
Ressun kirjoitukset sensuroitaisiin, ei voi kirjoitella, kuten täällä. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei ole Ressun kirjoituksia keskipojanmaan nettisivun lukijan kommenteissa.
Ressun kirjoitukset sensuroitaisiin, ei voi kirjoitella, kuten täällä.Parasta lehdissä on Tosirealistin totuudet. Niissä on aina täyttä asiaa.
- Anonyymi
Mikset sä lue kokkola lehteä netistä, siellähän se on ja sulla on netti!
- Anonyymi
Järkevämpää tilata kepari nettiversiona, tulee varmana perille ja on paljon halvempi, kuin paperilehti, eikä tarvi kaataa yhtään puuta paperilehden takia, eikä synny päästöjä, kun ei tarvi lehteä kuskata postilaatikkoon.
- Anonyymi
Tuo digilehti on hyvä , mutta keparin hinnoittelu on liian kallis. Esim Hesari on suhteessa huomattavasti edullisempi ja onhan se kuitenkin paras lehti. Tämänkin alueen asiat hesari kertoo aikaisemmin.
- Anonyymi
Itse asiassa Keparin digilehti on sysipas...a. Sen alustan suunnittelija on kyllä jäänyt 80 luvulle. Kävisivät tutustumassa ihan mihin muuhun digilehteen tahansa niin huomaisivat mitä on käyttäjäystävällinen digilehti tänä päivänä!
- Anonyymi
Tänään tuli kaksi lehteä toinen oli eilinen.
Minkälainen idiootti halveeraa tilaajaa lähettämällä vanhoja lehtiä.
Omistajille jaeetaan osinkoja ja jos luoja suo niin lehti tulee jos jaksaa odotella muutaman päivän ja soitella päittäin missä lehti viipyy.
Ensitavena poistan lumen postilaatikon kohdalta vain tienreunakivetyksestä laatikolle, kadulta en enää auraa lunta se kuuluu kaupungille, jos lehteä ei tule vaadin korvauksina 10000 markkaa, koska lehden tilaus on tehty 1961.- Anonyymi
Eiköhän tuossa nyt ole pelkkä vahinko sattunut jakajalle jos on lehti jäänyt tulematta. Tapahtuuhan tuota siellä sun täällä varmaan viikoittain luulisin eikä siitä ole suuremmin olleet huolissaan jos vaikka lehti tulisikin seuraavan päivän lehden mukana. Ja harvemmin jakajat ovat enää iltapäivällä töissä joten henkilöpula jos ei ole tuojaa löytynyt.
- Anonyymi
tilasin keparin.tuli kuvalehti.sarjakuvalehti.ylivieskankirkko lehti .risisanalehti. missä asiat lehdessä
- Anonyymi
Onko hinta laatusuhde kohdallaan
- Anonyymi
Täyspaska lehti isoja kuvia ja paljon joutaa pyörittämistä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Alle 15 oli
Arvasi että lapsi asialla hallin palossa. Surullista. Mutta jos osaa/kykenee käyttää tulentekovehkeitä niin pitää osata892638Heh, persut = vassarit = 10,0 %
Minja tuli nyt jo Riikan rinnalle, sitten alkaa tekemään kaulaa. Molemmilta kympin arvoinen suoritus! https://www.hs.f2031668- 1161600
Paula Koivuniemi täyttää tänään 78 vuotta! Sydämelliset onnittelut!
Paula Koivuniemi, tuo suomalaisen iskelmän ikoninen artisti, täyttää tänään 78 vuotta. Muutaman vuoden estradeilta pois411461Olen miettinyt pitkään miksi hän ei uskalla
Hän kyllä yrittää tiedän sen ja olen yrittänyt olla helposti lähestyttävä ystävällinen lempeä jne. mutta silti hän yhä v641222Juhannusterveiset kaivatulle
Onko teillä yhteisiä juhannuksia vietettynä ja millaista juhannusta viettäisit kaivattusi kanssa juhannuksena 2025? 🌻761015- 56979
- 45867
- 64864
- 61835