Rokotuksen seuraukset

Kävin rokotuksessa, tuli oireet että olin fyysisesti Vaajakoskella mutta henkisesti Keljossa!
Olin myös fyysisesti 55v mutta henkisesti 13v. eli eipä oikeastaan tilanne muuttunut, ehkä vähän parempaan suuntaan.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Hyvin useat henkilöt ovat edelleen Jyväskylän Maalaiskunnassa vaikka ovat kaupungissa. Niin sen pitääkin olla.

Äänestä

Noinhan sinä aina olet . Hyvä ettei mitään poikkeavaa ilmennyt .

Äänestä

Emme huomanneet mitään uppoamista mihinkään hermoon. Anonyymillä ei voi olla hermoja.

Äänestä

Noihin surkeisiin lähtökohtiin verrattunahan tilanne on nyt loistava -onnittelut.

Äänestä

Kiinalaiset ovat kansanmurhaajia. Haagiin käräjille.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kävin rokotuksessa, tuli oireet että olin fyysisesti Vaajakoskella mutta henkisesti Keljossa!
Olin myös fyysisesti 55v mutta henkisesti 13v. eli eipä oikeastaan tilanne muuttunut, ehkä vähän parempaan suuntaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu