Anja Niskanen??

Mihin on kadonnut tuo ihana Anja Niskanen 80-luvun lopulta, joka lauloi mm. kappaleen Ollaan hiljaa vain?! Ei ole neidosta kuulunut mitään, mitähän mahtaa tänä päivänä touhuta, tietääkö kukaan?
3379
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei aavistustakaan, mutta ole itsekkin vaan ihan hiljaa..

Äänestä

Kannattaa esim.lainata kirjastosta Iskelmän tähtitaivas (500 iskelmämaailman tähteä) kirja. kirjoittanut petri tuunainen ja tony latva, Siellä on juttu Anja Niskasesta ja myös hänen nykyiset kuulumiset. Myös monesta muusta "kadonneesta" artistista juttua! todella loistava kirja!

Äänestä

On tietääkseni jossain päin Suomea liikunnanopettajana tms.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


inkku kirjoitti:

Mihin on kadonnut tuo ihana Anja Niskanen 80-luvun lopulta, joka lauloi mm. kappaleen Ollaan hiljaa vain?! Ei ole neidosta kuulunut mitään, mitähän mahtaa tänä päivänä touhuta, tietääkö kukaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu