minuutti

saan kaavasta vastaukseksi esim 4.7 joka on aika minuutteina.
onko mahdollista saada vastauksen perään kirjaimet:min eli vastaus olisi 4.7min
4352
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

lisää kaavan perään & " min" tai tee solumuotoilu

Äänestä
  • ...jos haluan laskea yhteen "min" tekstillä merkittyjä arvoja, on vastaus #VALUE!

    Äänestä

  • mutta... kirjoitti:

    ...jos haluan laskea yhteen "min" tekstillä merkittyjä arvoja, on vastaus #VALUE!

    Tee oma solumuotoilu laskettaviin soluihin
    0,0" min" niin toimii

    Äänestä

  • Kunde kirjoitti:

    Tee oma solumuotoilu laskettaviin soluihin
    0,0" min" niin toimii

    Kunde on paras!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


aika kirjoitti:

saan kaavasta vastaukseksi esim 4.7 joka on aika minuutteina.
onko mahdollista saada vastauksen perään kirjaimet:min eli vastaus olisi 4.7min

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu