Johann Myhlegg asuu Brasiliassa

Rakentaa taloja ja pärjää hyvin taloudellisesti. Ei halua puhua mitään menneistä.
4478
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Häpeää puhua mitään

Äänestä

Miksi puhuisi, hänet kärytettiin, muita vastaavia menetelmiä käyttäneitä ei, kun osasivat peittää paremmin.

Näin olisi Mikankin pitänyt osata suhtautua asiaan.

Äänestä

Kattokaapa joskus noita vanhoja video pätkiä 2002 olympia hiihdoista. Tekniikka päin honkia mutta kaveri etenee ku hevonen.

Äänestä
  • MUULINJALKA

    kuten nimikin kertoo

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Rakentaa taloja ja pärjää hyvin taloudellisesti. Ei halua puhua mitään menneistä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu