Facekaverit, turva-aikuinen, kyky naamailla, kirjoittaa puuttumatta itsensä toiminnan epäkohtiin.
Haaveilluusioasumisen perusedellytyksiä.
4
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Sulla on sensei hyvä tilanne kun sulla ei ole toimintaa laisinkaan muuta kuin kukun puhuminen netissä yötäpäivää kateuksissasi. Puheet on puheita. Olet omaksunut Jaakko Teponen sanoman ministereille: "Elekeepä tehkö mittää ni ei tuu virkavirheitä"
Mutta älä huoli, olemme nähneet jo kuksan Helkama-uunissa ja kuulleet nuudelin olevan terveellistä aivoruokaa. Siinähän sitä on senseillä Thaimaata kerrassaan. Askarreltu ladakuva vielä jossa fyllinkiä saanut photoshopattu nainen seisoskelee edustalla. Kirahvin kuva imuroituna netistä oli hieno ja katukyltti joka löytyi heti kuvahaulla netistä. SInäkö sitten puhut "epäkohdista"?- Anonyymi
Kirjoituksesta purettavissa yksi totuus, puheet on puheita ja tarkasteltaessa aihetta syvällisemmin, niin aloitus on erittäin oikeellinen.
- Anonyymi
Kymmenen kiljukuksallisen jälkeen haaveiluni on huipussaan.
Yhessä välissä nimi merkkini oli Laadukas mies Yökerhossa. Silloin haaveilin ruotsalaisista pitkä jalkaisisista naisista joilla on rantapallon kokoiset pakarat ja pähkinän älykkyys osa määrä.
Sekään ei onnistunut kun ne ei löytäneet mua mutsin vintiltä. Ei ne vissiin ettineetkään mutta mä oon vaikeasti tavoiteltavaa tyyppiä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1014013Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv532244Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?731581Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko5884- 66814
- 20774
Olet mies aika ailahteleva luonteeltasi
Olen nähnyt kuinka olet iloinen, sosiaalinen ja osallistuva. Autat ja kannustat muita. Ja sitten olen nähnyt kuinka istu117768- 62738
Olisin valmis tutustumaan uudelleen
En menneisyyden kautta vaan haluaisin tutustua ihmiseen, jollaiseksi olet kasvanut.49728- 39712