Rangehuijaus paljastettu, VW maksaa taas miljoona korvaukset, suomessa K-Auto vaikenee korvauksista kuten aina, hys hys ette ole kuulleet tästä mitään, hys hys
VW ID.3 lämpöpumppu skandaali
17
3428
Vastaukset
- Anonyymi
Olisikos linkkiä aiheesta?
- Anonyymi
Etkö osaa nettiä käyttää, etkö löydä ite mitää, sittenhän sä oot kuten K-Auto, ei maahantuojakaan mitään osaa tai tiedä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Etkö osaa nettiä käyttää, etkö löydä ite mitää, sittenhän sä oot kuten K-Auto, ei maahantuojakaan mitään osaa tai tiedä.
Etkö itse puolestasi osaa linkkiä laittaa? Sittenhän olet kuin provotrollit, jotka laittavat palstalle vain typeriä aivopierujansa, vailla totuuden häivääkään.
- Anonyymi
Hönö tarkoittaa sitä skandaalia kun Rav4 plugin hybrid ei lämmittänyt sisätilaa lämpöpumpulla edes latauksessa ollessaan TM:n talviautovertailussa.
- Anonyymi
Ravi ei kulje senttiäkään sähköllä jos on pakkasta -10, eikä sitä pysty edes esilämmittämään, melkoinen kusetus.
- Anonyymi
Juuri muuta lämpöpumppuskandaalia ei ole kuin tuo Rav4:ään liittyvä. Aloittaja on vain kiimoissaan sekoittanut automerkin ja -mallin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ravi ei kulje senttiäkään sähköllä jos on pakkasta -10, eikä sitä pysty edes esilämmittämään, melkoinen kusetus.
Kyllä kulkee mutta vasta kun kone on lämmin tai jos lämmitys on pois päältä.
- Anonyymi
Volkswagen on tunnettu huijari, suuret lupaukset ei koskaan toteudu, asiakkaat pettyy aina, moni silti toivoo, että se seuraava malli olis parempi, vaan kun ei ole.
- Anonyymi
Hyssyttelyn sijaan linkki?
- Anonyymi
Kylmää ilmaa tarttis nyt puhaltaa kabiiniin, pienellä hukka energialla?
- Anonyymi
Volkkarin polttikset söi litratolkulla öljyä jo uutena, huoltovälillä saattoi kulua jopa 15-30 litraa, jolloin 3,6 litran öljymäärä vaihtui tiuhaan, aina oli tuoretta öljyä jo valmiiksi väljässä koneessa, silti VW oli äärimmäisen tarkka öljylaadun suhteen, vain paras laatu kelpasi. Vittu miten naurettava firma 😀 Pelkkiä pösilöitä kaikki.
- Anonyymi
Olisit vaan lisänny ilmasta jäteöljyy
- Anonyymi
ID 3 lämpenee, jos sitä kuljetetaan lämmitetyssä rekan perävaunussa kjeh kjej kjeh
- Anonyymi
Vähissä Tojon omapojalla aiheet kun tuulesta temmatun jutun keksi.
- Anonyymi
On kyllä niin taitavaa VW-dissausta. Aloittaja ei osaa kertoa mikä skandaali ID.3:n liittyy ja toinen säestää kertomalla öljynkulutuksesta joka on erittäin tärkeä juttu sähköautosta puhuttaessa.
Sanattamaksi vetää tuollainen dissaamisen taitavuuden ja älykkyyden taso. VAU!!!!! - Anonyymi
Joko K-Auton YT:t käyty, 300 ulos?
- Anonyymi
Ei kannattais myydä paskaa
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
En minä kyllä enää odota sinua
Olet siellä sen harmaan kanssa. Niin, annoit minun nähdä lämpimät tunteesi siitä huolimatta. Se merkitsi kyllä paljon. O452301Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia
Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on392094Joka kolmas työtön on työkyvytön
Viime vuonna työnhakuvelvoitteen ulkopuolella oli noin kolmannes työttömistä työnhakijoista. Huhheijaa, mihin suomalais2041626Jos joku luulee että kaikki käy
Sanon vain tämän. Minun kanssani ei neuvotella. Minun kanssani eletään tasavertaisesti. Jos se on liikaa, niin ovi rinn661607Sakin hivutus - ilmiö
Miten tuollainen tuollainen ilmiö kuin ”sakin hivutus” syntyy? Mitä syitä ilmiön syntymiseen tarvitaan? Onko sakissa jok851370Roiskeläpät takaisin niin alkaa lasit kestämään
"Tuulilaseja hajottava talvi-ilmiö on ehkä ratkennut" Tämän päivän autoissa kun on esimerkiksi vanhempaa autokalustoa s31352- 141336
- 181324
Ei ole rohkeutta tulla jututtamaan
Voidaan me nähdä ja tervehtiä, sitäkin harvoin, mutta iso kynnys on edes mennä lähelle ja kysyä kuulumisia. Ymmärrät var81281Julkinen saunatilanne Haapavedellä, tämä on täyttä paskaa!
Eilen Haapaveden uimahallin saunassa koettu tilanne oli täysin käsittämätöntä ja helvetin järkyttävää. Ladyboy harjoitti191234