Mielenrauhan tuo Toyota

Anonyymi

maailman paras, luotettavin, mukavin, ihailluin, kadehtituin ja ylivertaisin auto. Älä lankea halpoihin ja huonoihin kopioihin, osta Toyota, osta mielenrauha.

13

81

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Niuvalainen vauhdissa.

    • Anonyymi

      Taas toyotistia vaivaa pahasti huono itsetunto.

      • Anonyymi

        Kwiik, Kwiik sano vokkelokuski kun turbo hajoaa.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kwiik, Kwiik sano vokkelokuski kun turbo hajoaa.

        Löytyihän sitä yksi osa mikä ei tojosta petä, kun vaparilla kinnataan.


    • Anonyymi

      Tero näkee taas unta naapurin vanhasta Mersusta ja kateudenlamppu palaa kirkkaana.

    • Anonyymi

      Epäilen että taidat narrata nyt pikkusen.

    • Anonyymi

      Täällä haukutaan Toyotan ajo-ominaisuuksia ihan tuhaan. Minulla on ollut jo 6 Toyotaa ja aina on uudessa ollut paremmat ajo-ominaisuudet kuin edellisessä ja tämä uusi Avensis on oikein hyvä maantiellä ja varsinkin mutkissa, tuntuu hyvältä kun vetää s-mutkan ja kori keinahtelee pehmeästi.

      • Anonyymi

        Hihii, hyvät on pojalla jutut. Ravi ei pysynyt millään ladulla talviautotestissä ja Moosetestissä meinaisi kipata katolleen ja auto maksaa sentään 65ke ja parasta ja uusinta Toyotaa.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Hihii, hyvät on pojalla jutut. Ravi ei pysynyt millään ladulla talviautotestissä ja Moosetestissä meinaisi kipata katolleen ja auto maksaa sentään 65ke ja parasta ja uusinta Toyotaa.

        Pyöreä pehmustettu huone tarpeen Adolfille.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Pyöreä pehmustettu huone tarpeen Adolfille.

        Toyota, suo minun rauhallisin mielin kohdata kaikki, mitä päivä tuo tullessaan. Suo minun varauksetta antautua sinun tahtoosi. Opasta ja tue minua kaikessa, päivän jokaisena hetkenä.

        Saanpa päivän mittaan millaisia uutisia tahansa, opeta minua ottamaan ne vastaan tyynin sydämin ja järkkymättömän varmana, että kaikessa tapahtuu sinun pyhä tahtosi.

        Kaikessa, mitä sanon ja teen, johdata ajatuksiani ja tunteitani. Ennalta aavistamattomissa tilanteissa auta minua muistamaan, että kaikki on sinun lähettämääsi.


    • Anonyymi

      Minulla ei ole mielenrauha kateissa, joten en tarvitse Tojoa.

    • Anonyymi

      Callen mieli ei saa rauhaa kun tiimi mokasi ja laittoi paskat iskarit toitsukkaan!😭🤣😂🤣

    • Anonyymi

      Aloittaja on oikeassa

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 20v on otettu kiinni

      Tulipalo oli sytytetty joten murhasiko ex omat lapsensa ja heidän Äidin. Tuskin sitä kukaan ohikulkijakaan sytytti.
      Savonlinna
      184
      10576
    2. Mitä meidän välillä

      Tapahtuu lopulta?
      Ikävä
      57
      2883
    3. IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?

      16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan
      Maailman menoa
      82
      2618
    4. 88
      2490
    5. Savonlinan perhesurma, epäilty mies romani, äiti kantaväestöä

      https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011676508.html Savonlinnan seudun romaniyhdistyksestä kerrottiin lauantaina IS:lle, e
      Maailman menoa
      151
      2192
    6. Savonlinnan murhapolttaja romani

      Ainakin IS kertoo. Arvasin heti ettei ole normi valkolainen suomalainen.
      Maailman menoa
      257
      2046
    7. Ei me taideta

      Pystyä kokonaan olemaan erossa.
      Ikävä
      45
      1451
    8. Kun aika on oikea niin

      Tupsahdat uudelleen tai löydän edes melkein yhtä ihanan ja joudun tyytymään... Suukko poskelles. 😘 Viattomasti vain.. �
      Ikävä
      13
      1425
    9. Muutama vuosi sitten oli pulaa hoitohenkilökunnasta

      Nyt heitä sanotaan irti. Tarve ei ole hävinnyt mihinkään, ei myöskään raha jolla ihmisten työnteosta maksettiin; raha va
      Maailman menoa
      121
      1260
    10. Ilouutinen: Osmo Peltola jo teini-iässä, silti yhdessä Peltsi-isän kanssa taas tv:ssä!

      Ihan paras parivaljakko: Peltsi-isä ja Osmo-poika. Tämä on kyllä sellaista hyvänmielen telkkariohjelmaa, josta kukaan ei
      Tv-sarjat
      35
      902
    Aihe