Muutin uuteen taloyhtiöön ja samassa talossa toimii yksityinen sosiaalialan yritys nimeltä Provesta Oy. Onko kenelläkään kokemuksia kyseisestä yrityksestä?
Provesta Oy
5
2551
Vastaukset
- Anonyymi
Ei taida sinultakaan löytyä lompakosta papan antamia seteleitä täytteeksi muutamaa donaa..
- Anonyymi
Ja mihin sit pitäis löytyä. Kun muna oon tyhymä.
- Anonyymi
Taas tää tyhmä talon ostaja ulisee. Pieleen menneitä pisneksiäänsä.
- Anonyymi
Ongelmia tulee, Provesta ei kykene huolehtimaan asiakkaidensa ja muiden naapureiden turvallisesta asumisesta eikä myöskään uskalla puuttua asiakkaiden metelöintiin ja terrorisointiin muita taloyhtiön asiakkaita kohtaan. Asunnon arvot laskee koko ajan etkä pääse enää asunnosta eroon vaikka haluaisit, ellei ole koirankooin kokoinen ja tällöin voit vuokrata sen provestalle.
- Anonyymi
On, en suosittele kellekään!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1461970
Stubb kävi pelaamassa golfia Trumpin kanssa Floridassa
Presidentit tapasivat aamiaisella, pelasivat kierroksen golfia ja lounastivat yhdessä. Vierailu oli luonteeltaan epävir3031177Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?
Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.83989- 35888
Minkä kultakimpaleen
Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik31829- 53799
Joustoasuminen , kyykyttämistä vai ihan vaan mielenvikaisuutta?
https://yle.fi/a/74-20149669 Kun asumistukia leikataan joittenkin sääntöjen mukaan,olis pakko muuttaa halvempaan. Mutta18756- 71754
Ikävä on häntä
Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos56709Onko kaivattusi
Työelämässä vai ei? Jo on niin mitä ajattelet hänen ammatistaan? Jos ei ole niin haittaako se sinua?44701