Nymmää hokasin miks kokkarit käy vaan aina samalla muurarilääkärillä. Se on oppinut jo missä mikäkin kokkarin elin sijaitsee.
Kaikki elimet paikalla?
Anonyymi
1185
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Kokkareilla on kylmä kivisydän oikealla.
Huomasit että sinulle olisi sama hyvästä .
Onhan myös havaittu kokkareiden falloksien olevan kehon toisella puolella, jopa puoluetoverin kehossa. Toverin, heh.
Kerran tuli eräs lääkäri vastaan lenkkipolulla ja kysyin siltä haluaako nähdä mun elimen niin ei halunnut, kumma lääkäri.
Vain unelmissas
Sulla ei edes unelmissas!
Kokkarinaisilla, jos niillä niitä yleensäkään on, on oikea rinta suurempi. Kyllä sen siellä alla täytyy olla, sydämen nimittäin.
Kerran kävin naislääkärillä ja lääkäri tuli minua ja sanoi ettei ole koskaan nähnyt noin kovaa elintä.
Ja taas vain unelmissas
Mutta tiili kää hyvin katteeks. Mualattuna punasex.
https://www.seiska.fi/paljasta-pintaa/aikuisviihdetahti-thalia-mcixin-muhkea-stringipeppu-loksauttaa-leuat-allasjuhlien?utm_source=suomi24.fi&utm_medium=recommendation_widget
Tässä on vähän liikaakin tuota takapuskurielintä.
Mikä näitä naisia nykyään ohjaa, kuvittelenko naiset että tuollainen hehtaariperse miellyttää kaikkia miehiä..korkeintaan hyvin pientä osaa miehistä