Psykologia, HKI

Onko muita psykologiaa opiskelemaan pyrkiviä/pyrkineitä? Kaipaisin kokemuksia ja tietty vinkit ovat enemmän kuin tervetulleita.
1324
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Onko täällä kahvia?
Joo filosofiaaki on tullu opiskeltua. Ymmärsitkö?
Että onko siinä mitään järkeä että seuraako auton vaihdelaatikko toimintoja. Ymmärsihän kaikki?
Meneekös tämä nyt Stallmanin teorian läpi, hä?
Voitais pitää putkeen nää tunnit.

Eihän tässä oo mitään järkeä. Pirun Nissenbaum. Hylsyki tuli.
Kukaan ei ymmärtäny. No minä selitän tämän uudestaan tämän homman.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Muita? kirjoitti:

Onko muita psykologiaa opiskelemaan pyrkiviä/pyrkineitä? Kaipaisin kokemuksia ja tietty vinkit ovat enemmän kuin tervetulleita.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu