Kohta se taas alkaa. Irstas seksiturismi Pattayalle. Vuokrapesää saa halvalla ja pimppiliha noilla on tunnetusti treenattua laatulihaa. Ammattilainen on ammattilainen. Kyllä siinä oma suomeen jäävä peruspassiivinen muija kalpenee, kun suomiäijä saa laittaa aasian tacoon täytettä ja pumpata vielä valkoiset salsat piirakan pohjalle. 4 viikkoa on ihan minimi tuolla.
Kohta pääsee Pattayalle! Saa painaa 24/7 vuokrattavaa salarakasta, eikä oma muija käy edes mielessä.
2
128
Vastaukset
- Anonyymi
Tosiaan totta jos tykkää käytetystä tavarasta, ja jakaa morsiamet arabien kanssa ja muiden matujen.
- Anonyymi
Joku provoilee kiusaksesi ja menit täysillä ansaan.
Sensukan sanavalikoima tekee taas tepposet. Eilen kutsui siirtolaisia kiviksi ja tänään kutsuu arabialaisia turisteja maahantunkeutujiksi. Kyllä ne kuules on lomalla vaan ihan niinkuin muutkin eikä mitään maahantunkeutujia. Matu-termiä voi käyttää niistä jotka tulee väkisin asumaan vaikkkapa Suomeen. Missä vaiheessa olet kääntänyt kelkkasi kun aiemmin himoitsit heitä? Sitäpaitsi Pattayalla käy äärimmäisen vähän arabeja. Ota selvää mikä on arabi.
Heillä on eri naiset kuin ihmisilä.
Meinaako sensei että joka kerta pitää olla neitsyt, ettei ole tavara käytetty? Mikä ihmeen oikeus kokeneella miehellä on vaatia seuralaiseltaan selontekoa aiemmista miehistä?
Isolla osalla Pattayan tytöistä on vuodessa vähemmän seuralaisia kuin suomalaisella yh-äidillä joka roikkuu tindereissä. Mutta ei se toosa mihinkään kulu. Itse olen seuramiehiä ja naisessa on paljon muutakin kuin seksi. Minä pidän aina hauskaa naisten kanssa. Paneminen on sitten oma asiansa, eikä sitä tarvi erikseen mainostaa kuin kiimaisten teinipoikien.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
20v on otettu kiinni
Tulipalo oli sytytetty joten murhasiko ex omat lapsensa ja heidän Äidin. Tuskin sitä kukaan ohikulkijakaan sytytti.1439498Somali ei kätellyt Stubbia Linnan juhlissa
Miksei somali osaa noudattaa hyviä käytöstapoja. https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/563a3dea-fa3f-41f3-b64f-406d26735384Kuka on menehtynyt?
https://yle.fi/a/74-20198293 Kuulemani mukaan ryyppyporukka ollut hapualla ja kuolemanenkeli (F.G) eli mies jonka seuras273769- 482591
IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?
16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan452257- 712003
Savonlinan perhesurma, epäilty mies romani, äiti kantaväestöä
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011676508.html Savonlinnan seudun romaniyhdistyksestä kerrottiin lauantaina IS:lle, e1431952Savonlinnan murhapolttaja romani
Ainakin IS kertoo. Arvasin heti ettei ole normi valkolainen suomalainen.2321736Nainen, ota nyt rauhallisesti
Älä ota kaiken maailman murheita päällesi. Sulla on tapana ottaa elämä liian vakavasti. Ei aina, mutta joskus menee vähä1401471- 391270