Tällä päivämäärällä, tämän "ikkunan" oli laatinut JOKU SAIRAS ÄÄRIVASURI. Kertakaikkiaan "haettua" alkoi sylettämään.
8.6.2021 Uutisikkuna TV 1ja 2
7
53
Vastaukset
- Anonyymi
Laita jo korkki kiinni.
- Anonyymi
Jos itse on äärioikealla, kaikki muut näyttävät "äärivasureilta", kokoomuslaisetkin.
- Anonyymi
Usko nyt tollo! Suomessa ei ole edes oikeistoa saati äärioikeistoa eduskunnassa. Äärivasureita kyllä löytyy sieltä paljon.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Usko nyt tollo! Suomessa ei ole edes oikeistoa saati äärioikeistoa eduskunnassa. Äärivasureita kyllä löytyy sieltä paljon.
Supon mukaan islamistinen ja äärioikeistolainen terrori ovat Suomen suurimmat turvallisuusuhat..
Kumpaa siis uskomme, Supoa vai nimetöntä nettiöyhöttäjää.. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Supon mukaan islamistinen ja äärioikeistolainen terrori ovat Suomen suurimmat turvallisuusuhat..
Kumpaa siis uskomme, Supoa vai nimetöntä nettiöyhöttäjää..Vai kenties FBI: ta, joka on myös poliittinen poliisi nykyään? 😉
- Anonyymi
Vasuritollomme tulivat kommentoimaan, kun heidän ihailemaansa valta- eli valhemediaamme aiheellisesti moitittiin…😉
- Anonyymi
Joo. Tuo avaus oli varmaan kahden promillen humalassa hutaistu 😉
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra lupasi Suomen kansalle 1 euron bensaa, hinta nyt 2 euroa
Vasemmistolaisen Marinin hallituksen aikana bensa ei maksanut kuin 1,3 euroa litralta. Ministerin pitäisi perustuslain m3405741- 765209
Rakkaalle miehelle
Terveiset rakas. Ikävä on edelleen. Suru valtaa sydämen, kun en saa lähestyä sinua. En saa vastauksia, en soittoa, viest484276- 523911
- 473609
SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo1553338Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv1003144Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky312875- 432259
- 492185