Bestpark Aurinkolahti

Anonyymi

Moi.

Onko jollain jo tietoa että koska Aurinkolahteen on tulossa kauan odotettu Bestpark? Aurinkolahti on sen verran upea paikka että toivottavasti tulee nopeasti.

4

272

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ei ole tulossa matkaparkkia ainakaan vähään aikaan sillä Rastilalla on monopoli caravan majoitukseen. Asuntoauton voi kuitenkin parkkeerata ilmaiseksi neljäksi tunniksi Urheilukalastajankujan p-alueelle ja tutustua "Suomen Kanariaan"

    • Anonyymi

      Aurinkolahteen jos Porvoosta päin tulee niin pääsee ajamaan Suomen pisintä maantietunnelia pitkin.

    • Anonyymi

      Oltiin viime kesänä asuntoautolla Aurinkolahdessa. Parkkipaikka kenttä löytyi hyvin Uutelantien alusta. Uskomattoman kaunis paikka tuo Aurinkolahti tosiaan on ja tuntuu oikeasti kun olisit ulkomailla. Moni ajattelee että Aurinkolahteen on vaikea ajaa, mutta näin ei todellakaan ole. Porvoon moottoritieltä kääntyy Vuosaaren satamaa kohti, ajaa tunnelista ja kääntyy heti tunnelin jälkeen oikealle Satamakaarelle jonka jälkeen on yksi kiertoliittymä ja sitten oletkin jo Aurinkolahdessa.

    • Anonyymi

      Aurinkolahti ole eläkeläisten ykkös paikka asua Suomessa. Syy on selvä sillä olet kuin Espanjassa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hengenvaaralliset kiihdytysajot päättyivät karmealla tavalla, kilpailija kuoli

      Onnettomuudesta on aloitettu selvitys. Tapahtuma keskeytettiin onnettomuuteen. Tapahtumaa tutkitaan paikan päällä yhtei
      Kauhava
      174
      6340
    2. Ootko rakastunut?

      Kerro pois nyt
      Ikävä
      147
      1754
    3. Onhan sulla nainen parempi mieli

      Nyt? Ainakin toivon niin.
      Ikävä
      113
      1538
    4. Ujosteletko tosissaan vai mitä oikeen

      Himmailet???? Mitä pelkäät?????
      Ikävä
      51
      1280
    5. Suureksi onneksesi on myönnettävä

      Että olen nyt sitten mennyt rakastumaan sinuun. Ei tässä mitään, olen kärsivällinen ❤️
      Ikävä
      46
      962
    6. Möykkähulluus vaati kuolonuhrin

      Nuori elämä menettiin täysin turhaan tällä järjettömyydellä! Toivottavasti näitä ei enää koskaan nähdä Kauhavalla! 😢
      Kauhava
      34
      905
    7. Älä mies pidä mua pettäjänä

      En petä ketään. Älä mies ajattele niin. Anteeksi että ihastuin suhun varattuna. Pettänyt en ole koskaan ketään vaikka hu
      Ikävä
      98
      874
    8. Reeniähororeeniä

      Helvetillisen vaikeaa työskennellä hoitajana,kun ei kestä silmissään yhtään läskiä. Saati hoitaa sellaista. Mitä tehdä?
      Kouvola
      5
      819
    9. Tarvitsemme lisää maahanmuuttoa.

      Väestö eläköityy, eli tarvitsemme lisää tekeviä käsiä ja veronmaksajia. Ainut ratkaisu löytyy maahanmuutosta. Nimenomaan
      Maailman menoa
      231
      775
    10. Kävit nainen näemmä mun

      Facessa katsomassa....
      Ikävä
      41
      769
    Aihe