moi! oon kohta 13vee tyttö ja mulla on B75 rinnat. en osaa pättää et onko ne liian pienet vai sopivat. mulla on sisko joka on 15-vee ja mulla on isonmat rinnat kun hällä. tosin ne ovatkin tosipienet. mulla on myös parikaveria joilla on C-kupin rinnat ja kouluuinneissakin katoin että miten mulla on sitte noin pienet kun parilla tytöllä on isot mutta välillä sitte on sellane fiilis et onpa nää isot. Haluisin tietää kasvaako nää mun rinnat enää. mul alko menkat tänävuonna ja nyt mun menkat 22-päivää myöhässä. KASVAAKO NÄÄ ENÄÄ VAI JÄÄKÖ MULLE TÄLLÄSET RUIPELOTT
onko mun tissit liian pienet
3
198
Vastaukset
- Anonyymi
ei sillä koolla ole miesten mielestä niin väliä, monien mielestä pienet tissit on söpöt
- Anonyymi
B75 on Suomen myydyin kuppikoko eli normaalikokoiset on ja toisekseen rinnat voi kasvaa vielä monta vuotta, 2v päästä ne voi olla jo D kuppia.
- Anonyymi
noniin mäki oon kohta 13 ja en omista sitten ollenkaan tissiä että älä huoli :D
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Säästäminen on typerää, muistakaa äänestää demareita
Säästäminen on typerää, koska aiheuttaa vain talouden taantumista ja lopulta tappaa potilaan. Demareiden tapa on satsat956654Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka
jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur4096390SDP:n budjetin peruskivi: "Rahaa nimittäin on!"
Demarien talouspolitiikan ydin on usein tiivistetty klassiseen meemiin: rahaa on, kunhan se on jonkun muun rahaa. Vuoden1614701Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut
samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien913614Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?
Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal963561Kun täällä kysytään aina vaan naisilta
Niin nyt kysytään miehiltä. Mies, voisitko ottaa kumppaniksesi naisen joka nostaa enemmän penkistä kuin sinä? Tienaa en663422Hatunnosto! Mari Hynynen (os. Perankoski) ja Jouni Hynynen auttavat vähäosaisia upealla tavalla!
Hatunnosto! Mari ja Jouni Hynynen ovat Vailla vakinaista asuntoa ry:n uudet kummit. Hynysiä motivoi halu lisätä ymmärr103272Tiesitkö? Tämä suomalainen keksi Elämäni biisi -sarjan - Viinin lipittely mainittu!
Tiesitkö? Elämäni biisi on suomalainen formaatti ja sen takana on Petja Peltomaa. Hänen kynästä ovat lähtöisin myös mm.02990Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen
Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil31805Ostaisitko sinä rempattavan asunnon Italiasta tai jostain muualta ulkomailta, mistä?
Ella Kanninen on tehnyt Italiassa asuntokaupat. Hän kertoo Instagramissa kierrelleensä viime kesänä Toscanassa katselema151394