Tytöt/naiset!

juuh, tyhmä kyssä mut pakko kysyy kuiteski ku vaivaa :/
eli huomasin just että mulla on klitoriksen vieressä sellanen punanen näppy... elikkä voiko se olla finni vai onko se jonkun sukupuolitaudin merkki?
ois kiva jos joku oikeesti auttais eikä tänne tulis niitä feikkejä vittuilee...
Kiitos niille jotka vaivautuu auttaa!
71092
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

kuule ihan voi olla finni.Seuraile sitä,muuttuuko,onko kipeä tms.

Äänestä
  • juup, kiitos! helpotti oloa :)

    Äänestä

  • miä kirjoitti:

    juup, kiitos! helpotti oloa :)

    Ee jumalauta.

    Helpottiko oloa? jos tuollanen riittää vastaukseks mikä todennäkösesti tuli itelleskin ensimmäisenä mieleen niin onpas asiat hienosti.

    Jos oikeesti niin paljon pelottaa niin eikö kannattais käydä edes terkkarin juttusilla ennemminkin kun täältä kysellä ihmisiltä joista suurin osa on 13-14 -vuotiaita teinejä jotka ei oikein vielä tiedä edes asioista mitään saati sitten niitä ymmärtäisi.

    Miks teidän täytyy saada aina joltain vahvistus asioille jotka jo tiedätte, että uskallatte luottaa siihen? Esimerkiksi kuinka tuo vastaus auttoi tilannetta muuten (yhtään väheksymättä ystävällistä vastaajaa), kuin vain vahvisti omat epäilyksesi, vaikka kyseinen henkilö tuota klitoriksesi vieressä olevaa näppylää tuskin kävi vilkaisemassa ennenkuin sinulle täällä vastasi?

    Äänestä

eläs nytte, enhän mä nyt tarkottanu että asia ois tolla selvä... aattelin vaan kysästä että onkohan tollane mahollista,kyllä mä tieteskin terkkarilla viä käyn =D
ei täälä kyllä kanssa viittii mittää kysyy, ku heti tullaan morkkaa :D
eli ei tarttis tulla heti kiroo..

Äänestä

se on hyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyvin vakavaa.sulla on luultavasti tulossa pillusyöpä.seuraavaks sun klitoris paisuu ja lopulta koko vittu paukahtaa ihan atomeiksi.onnea vaan sulle perkele!

Äänestä

että täysin normaalia...jopa sinne alapäähän saattaa tulla finnejä ja mita näppyjä.

Äänestä

juu käyt mun vastaan otolla huamenna kello 10:reikä reikä....oon sun koulus terkkarin sijaisena tän viikon niin ja muuten ota sit huamnenna 2 pikkuhousua koska otan toisen sit tutkittavaks...ahahahahahahahhaaaaaaaaa!!!!!!!!!!..voi helevettiläinen mikä pervo!!!!! 15v semmonen lapsetti niin pirusti

Äänestä

Kommentoi aloitusta


miä kirjoitti:

juuh, tyhmä kyssä mut pakko kysyy kuiteski ku vaivaa :/
eli huomasin just että mulla on klitoriksen vieressä sellanen punanen näppy... elikkä voiko se olla finni vai onko se jonkun sukupuolitaudin merkki?
ois kiva jos joku oikeesti auttais eikä tänne tulis niitä feikkejä vittuilee...
Kiitos niille jotka vaivautuu auttaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu