Persujen vaaliauto kaahailee Kouvolan keskustassa.

Anonyymi

Ettekö voi lopettaa sitä surkeaa esitystänne jo, jo sen on kaikki nähneet. Kaasu pohjassa kaahataan.

6

202

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Miksi Persuilla oli tänään mustaksi maalatut kasvot?

      • Anonyymi

        Ikävää että lähtivät tuolle linjalle.


      • Anonyymi

        Voi mustat miehet suuttua tuosta tempusta.


      • Anonyymi

        "Ei ihmisluonto ole muutamassa sukupolvessa muuttunut vihalle immuuniksi. Merkkejä siitä, että antisemitismi ja rasismi pyrkivät nostamaan jälleen päätään löytyy myös valitettavasti meiltä ja niiden torjunnassa on oltava päättäväinen."
        Sauli Niinistö


    • Anonyymi

      En ole Persu ja koskaan en Persuja äänestä. Mutta miten ihan yksin jaksat tuota?

      • Kun näitä lukee, niin joskus kannattaisi varmaan miettiä, keille näitä mainostarroja jakelee... nimittäin itse istuin Bankin terassilla juurikin samoihin aikoihin. Minua asia ei häirinnyt. Tuommoselle toiminnalle annettiin mahollisuus levittämällä tarroja pahennusta aiheuttavien tyyppien kautta, joten lopputuloskin on kutakuinkin tässä. Perussuomalaiset on muutenkin tehneet paljon virheitä vaalimainontansa ja mainosarvon suhteen Kouvolassa, jos heillä on muutama "fani", niin ei tarvita kuin yksi syntipukiksi ja se on aina joku muu kuin Perussuomalainen itse.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä hänessä

      Saa sut kuumaksi?
      Ikävä
      105
      1770
    2. Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmella

      Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmen torin laitamilla. Poliisi epäilee tutkivansa tapausta. Silminnäkijä
      Suomussalmi
      44
      1247
    3. Olivia Oras kuollut

      Taidepariskunta Reijo Oraksen ja Johanna Oraksen ihana päivänsade. Liian nuorena lähti. Osanotto läheisille 🥲 IS
      Kotimaiset julkkisjuorut
      46
      1239
    4. Kattoikkuna puuttui - vai puuttuiko sittenkään?

      Tönölään ei saatu mökkejä, kun kattoikkunasta oli pula. Näyttää konkurssihakemus tulleen kuitenkin 31.8., joten kattoikk
      Kuhmo
      23
      1000
    5. Petteri A-studiossa: "Ihmiset ovat alkaneet saada töitä" ..mitä vitt..

      Missä todellisuudessa toi Orpo oikein elää, Suomen työttömyys 2000-luvun ja EU/OECD-maiden korkein tuplat niiden keskita
      Maailman menoa
      172
      849
    6. Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.

      Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.
      Kajaani
      13
      800
    7. Hei sinä nainen

      Haluaisin koko ajan olla kiinni sinussa😟❤️❤️
      Ikävä
      48
      732
    8. Nythän todellisuus on kuitenkin se

      että miehen täytyy tehdä miehen työ. Olla mies. Naisen täytyy tehdä naisen työ. Olla nainen. Voimme puhua pehmeitä ja
      Sinkut
      201
      723
    9. Kuka oli kuskina

      Volvo suistunut päin koivua torin laidalla? Oliko vauhtia liikaa vai sairaskohtaus vai humala?
      Suomussalmi
      14
      702
    10. Mies sun käytös satutti...

      Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.
      Ikävä
      40
      646
    Aihe