Transit Tuulilasissa

Ford Transit pärjäsi kohtalaisesti Tuulilasin
paku testissä (Ford, MB, VW, Toyota). Sai parhaat
pisteet jokaisella osa-alueella.
5894
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mondeo kans.

Äänestä

Valittiinhan se vuoden tavara autoksi euroopassa!

Äänestä

ford on huippu merkin auto !!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Äänestä
  • Foordit eivät oo hyviä SUOMESS Osta Audi
    A4!!!!!!!!!!!!!

    Audi is good

    Äänestä

  • 1 kirjoitti:

    Foordit eivät oo hyviä SUOMESS Osta Audi
    A4!!!!!!!!!!!!!

    Audi is good

    Transit-paku ja henkilöauto Audi ovat tuskin
    toistensa vaihtoehtoja.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


paku kirjoitti:

Ford Transit pärjäsi kohtalaisesti Tuulilasin
paku testissä (Ford, MB, VW, Toyota). Sai parhaat
pisteet jokaisella osa-alueella.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu