Illalliskutsu

Anonyymi

Hän piti iltaisin kokouksia kotonaan, yksinäinen kun oli. Kokoukset olivat kulissia, hän halusi seuraa itselleen, ja tämä oli oivallinen tapa tehdä niin. Jokusen kerran kuukaudessa.
Kymmenkunta kutsuttua, joista muutama vanhaa leskirouvaa miellyttävä oli otettu ehdolle myöhäisillan mahdolliseksi lakananlämmittäjäksi. Sitä Juha ei silloin tiennyt. Nyt tietää.
He istuivat ryhmissä, puhuja oli joku vanhimmistosta, hierarkian mukaan. Hän piti showta yllä pari tuntia, välissä kahviteltiin ja lopussa myös.
Jossain kohtaa emäntä, Marja, istui Juhan viereen heidän pöytänsä ääreen. Tässä ryhmässä oli neljä henkilöä.
Marja oli kiinnostunut Juhasta, ja olikin liehittellyt häntä koko tilaisuuden ajan. Nyt hän istui Juhan viereen.
Marjalla oli hame, virastoihmisiä kun oli.
Hän oli jo tehnyt läheisempää tuttavuutta tauolla, ja heidän välillään oli jännitystä.
Marja laski pöydän alla kätensä Juhan polvelle, ja silitteli reidestä. Sitten Marja otti Juhan käden omaansa, ja siirsi sen omalle polvelleen, ja alkoi siirtämään sitä pitkin reittä kohti jalkoväliään.
Pöydän alla tapahtuvaa ei kukaan huomannut. Marja saalisti jälleen
Hän oli jo yli kuudenkymmenen, mutta lihan ilot olivat jääneet nuorempana huomiotta, Nyt hän oli herännyt vanhoilla päivillään tajuamaan, että aika on rajallista.
Juha tunsi liukkaan sukan kämmentään vasten, kun Marja vei hänen kätensä haaroihinsa. Pikkuhousut tuntuivat kuumalta ja kostealta.
Marja kuiskasi, älä lähde, jääthän vielä hetkeksi kun muut ovat menneet.
Tilaisuus oli ohi, väki oli lähdössä. Hitaasti yksi toisensa jälkeen pukeutui ahtaassa eteisessä, ja kiitti illan järjestäjää. Marjan tussua kuumotti, joo joo, menkäähän nyt jo, hän ajatteli.
Kun viimeinen oli poistunut, hän sulki oven, ja sanoi Juhalle, käy suihkussa jos haluat, minäkin käyn. Oli kuuma kokous. Hän puristi Juhaa munista ja sanoi, että tuskin maltan odottaa.

7

4489

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Juhan käsi oli hameen alla, ja Marjan käsi runkkasi esille kaivamaansa nekkua. Marja kumartui ja imaisi Juhan banaanin kuumaan suuhunsa. Hän teki sen niin lahjakkaasti, että Juha tuli nopeasti. Se tuli kasvoille.
      Marja sanoi, että tämä on taivaallista, ja he astuivat suihkuun yhdessä, sisäkkäin.
      Marja teki sen taas. Vanha vittu sai tykkiä.
      Ens torstaina on taas pyykkipäivä, ja huoraaminen jatkuu.

      • Anonyymi

        Jees


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Jees

        Anonyymit alkkarit.


    • Anonyymi

      10 point

    • Anonyymi

      Ei meidän konttorin palavereissä.

      • Anonyymi

        Se on palaverin paikka.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Se on palaverin paikka.

        Speden löpinöitä taas kerran buaahaa


    Ketjusta on poistettu 28 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taas nuoren kuolema

      Vasunmäentiellä paha onnettomuus. Nuori nainen menehtyi. Niiin sydäntä riipaisevaa 😭
      Lapua
      136
      4900
    2. Elikkäs persuissa ovat pahimmat häiriköijät

      Koska sieltä tuli kaikkein kovin ulahdus. Persujen peesissä seuraa kokoomus js hajuraon päässä röhkii kepulaiset. Olipa
      Maailman menoa
      70
      3410
    3. "Skandaali muhii SDP:ssä" - "pelon ilmapiiri vallitsee"

      Puolueen johto on vähintään vastuussa ilmapiiristä, jossa häirinnän uhrit eivät ole saaneet ääntään kuuluviin. Vyyhdin
      Maailman menoa
      106
      3286
    4. Tehomaksu rankaisisi normaalista sähkönkäytöstä

      Energiaviraston valmistelema tehomaksumalli herättää aiheellista huolta erityisesti tavallisten kotitalouksien näkökulma
      Maailman menoa
      42
      2665
    5. Ahdistelu ongelmaa vain vasemmistossa - ei oikeiston edustajissa

      Mutta demarit ovat tunnetusti sivistymättömiä, ja vähemmän fiksuja.
      Maailman menoa
      32
      2341
    6. Kuinka paljon teillä

      on ikäeroa?
      Ikävä
      114
      1644
    7. Trump asettaa Grönlannin kaappausta vastustaville Euroopan maille 10% tuontitullin

      Suomi mukana näissä maissa. Myöhemmin Trump aikoo nostaa tuontitullit 25%:iin kesäkuun alusta, jos Grönlannin kaappausta
      Maailman menoa
      346
      1162
    8. Sinusta kulta paljastuikin yllättävä

      taito. Vaikuttavaa. ❤️
      Ikävä
      49
      1146
    9. 49
      892
    10. Mitä luulet mies

      Olisko tämä mun mustasukkaisuus iso ongelma meidän suhteessa? Tiedän, että se ei ole hyvä asia, mutta tykkään susta niin
      Ikävä
      55
      711
    Aihe