Tiskirätti Savossa, astiapyyhe Thaimaassa.

Anonyymi

Näin se on, otsikko on oikein ja todisteellinen todiste ohessa ผ้าเช็ดจาน

Tuosta todisteellisuudesta tulikin mieleeni tämä totuustarkkailijamme ja hänen turva-aikuisensa.

Tällä palstalla on näiden totuustörppöjen suunnalta hauska ilmiö se, että kun muu kuin rakas aijaa esimerkiksi kuitin, niin se on jonkun muun, mutta kun rakas tekee saman ja kertoo olevansa kuitista ilmenevällä paikkakunnalla, niin tämä maininta sijainnistaan on todiste ja näin ollen tämä ensiksi mainittu on väärennös ja toiseksi mainittu todisteellisesti todistettu originaaliksi.

Minä olen aikoinani yhden kuitin aijannut, mutta en viitsi aihetta enempää ruokkia.

Kun arvostelee jotain rakkaan kertomusta / valokuvaa, niin kommentteihin sisältyy välihuuto miksi päivystät tätä palstaa, ja sataprosenttisella varmuudella päätyy kirjoitusväitteisiin, että Numba on Suomessa, ei Hua Hinissä.

On selviö ja vakio myös, että jutun aihe vaihtuu naamailuun aina, kuten tänäänkin aiheesta totuustarkkailijan kuumailmapallo.

On kylän komeinta taloa, on kolmea ritiläsorttia, on nollapaineista vedenpuhdistuslaitteistoa, vaan kaikkien todistusarvo vihjailu -4. Mistään ei mitään konkreettista ja asian josta puhetta, selkoselvitystä ennenkuin taas kirjoitukset siirtyy johonkin Hiekkaharjuun.

Senssuttelu ja Kuksattelu huvittaa minua suuresti, kun sitä voi lukea joka ikinen päivä henkilön kirjoittamana, joka ei tajua olevansa aivopesun täydellinen uhri.

Minut voi tulla tapaamaan ja ihan itse Kuksani valokuvaamaan liittyen Neiti vuosiluvun seurueeseen kun hän …. antaas olla.
Siihen asti, eli tasan niin tarkkaan kuin rakas tahtoo, voi ajatella minua päivittäin tasan tarkkaan niinkuin parhaakseen kokee ja nauttii.

Ai että mitenkö täällä Chiang Maissa?
No ei ole sataa työntekijää ja kymmenen “miltsin” liikevaihtoa, mutta kyllä minä tiedän esitetyn väitteen vastaisesti mikä on liikevaihto, tiedän jopa mikä on arvonlisävero.
Tiedän myös mitä on pimeä palkka, koska sitä maksamme tällä hetkellä.

S

5

76

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Jumankekka juu, totuustarkkailija tarkkaillut vuosikausia sanoja kertyen satatuhatta, mutta itse ei kykene muuhun kuin räpeltämiseen. Luulisi miehen olevan nimimerkkinsä arvoinen toiminnassaan, vaan mahdottomuus feikille.

      • Anonyymi

        Miksi keskustelet itsesi kanssa.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Miksi keskustelet itsesi kanssa.

        Resuperse, opetele erottelemaan, meidät toisistamme, poju.

        By NumBall HNN 60v.


    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Jens Ihlen (ex Kukka) poika todistaa oikeudessa

      10:49 "Välit ovat olemattomat" Minkälainen isäsi ja sinun välinen suhde on tällä hetkellä? "Minulla ei ole minkäännäkö
      Maailman menoa
      247
      9314
    2. Riikka runnoo! Uutta velkaa tänä vuonna 17 mrd. euroa

      Tirsk. Nyt kyllä hihityttää kuin pientä eläintä. Riikka takoo maailmanennätyksiä tasaiseen tahtiin. " [Riikka] joutuu
      Maailman menoa
      138
      7638
    3. K-kaupassa on mukava käydä, kun ei tarvitse katsella köyhiä

      vasemmistolaisia, joista monet myös varastavat. Mielellään maksaa vähän enemmän tuotteista K-kaupassa, jotka ovat paljon
      Maailman menoa
      149
      5221
    4. Suomeen ei kuulu ihmiset jotka ei halua kätellä toisia ihmisiä, koska tämä on vääräuskoinen

      Nainen joka ei halunnut kätellä Stubbia on selvästi ääripään muslimi, eli sitä sakkia josta niitä ongelmia koituu. Ulos
      Maailman menoa
      149
      4907
    5. PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT

      * * PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT - ! ja jätti MaksuHuolet -Kansan Maksettavaksi -! *
      Maailman menoa
      50
      4623
    6. Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin

      Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko
      Maailman menoa
      103
      4323
    7. Kysymys: Kuinka moneen maahan neuvosto-venäjä on hyökännyt

      viimeisten 90-vuoden aikana? Ja lähinnä on siis kyse neuvosto-venäjän naapurimaista - kuten Suomesta. Lista on huomatta
      Maailman menoa
      128
      4154
    8. Ootko sä nainen suuttunut

      jostain? Harmi jos tullut väärinkäsityksiä.
      Ikävä
      166
      1917
    9. Nainen, sanotaan että totuus tekee kipeää

      Ehkä mutta se voi olla myös se kaikkein kamalin asia kohdata. Kuplassa on turvallista, kun tietää vähemmän on helpompi.
      Ikävä
      9
      1699
    10. Valtio lopettaa pienituloisten perheiden kylpylälomien tukemisen

      Pienituloiset suomalaiset ovat voineet vuosikymmenten ajan hakea tuettuja lomia terveydellisin, sosiaalisin ja taloudell
      Maailman menoa
      281
      1551
    Aihe