Moi sellasella asialla kyselen. Onko kellään oma lemmikki lähteny äkillisesti? Meillä uros rotikka kuoli viime sunnuntaina, seisovilta tassuilta ja kyljelleen, sai jonkun kohtauksen ? meni heti jäykäksi ei ollut mitään tehtävissä. Veti ittesä jäykäksi maatessa oli tietyn sadan osan tein mitä pystyin ja äkkiä lähin kantamaan autoon koiraa oli jo veltto ja lähettiin äkkiä ajamaan eläinlääkäriin meni noin 3min ja ei ollut mitään tehtävissä kaikki kuin lääkärikin epäili sydämen aorttaläppää. Meidän lemmikki syntyny 12.10.2012-13.06.2021 löytyyköhän tätä kautta ehkä sisaruksia 8v 8kk ikänen uros rotikka ja oli terve seniori tarkastus helmikuussa tehtiin.
Ikävä on kova
Rottweilerin äkkikuolema
Anonyymi
0
792
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791492
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä431091No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall1951070Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad38765- 14690
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30681Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21680- 37673
Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46617Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .18610