Olin kaupassa ja kassalla maksamassa ostoksia; myyjän kans puhuin kun et kaikki hinnat nousee ja mitä saa parilla kympillä. Takana oleva eukko n.60-65v säksätti siihen sekaan koko ajan ja toisteli ivallisesti minun puheita…???!!! Lopulta oli jo pakko kysyä että mikä sulla on ongelma? Johon tokaisi vihaisesti ” minullekko sinä puhut?” Ei herranjumala mikä juntti, pitäis tuossa iässä jo osata käyttäytyä!
Huonokäytöksiset akat
Anonyymi
2<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Se on se feminismi joka suo että naiset saa räkyttää ja kiukutella julkisillakin paikoilla vieraille ihmisille,kun nainen on aina se joka on oikeassa. Näinhän sitä opetetaan tytöille joka toinen sana alkaa Veellä jo ala-aste tytöillä,kun hoetaan mitä v*t**a sitä hoetaan draamaqueeninä matkien jenkkien sanaa what the f**k. Siinä ne on nuorison käytöstavat pojat samanlaisia ja somesta opitaan lisää.
Samaan olen törmännyt Kajaanissa. Ostoskärryillä tönitään ja tyrkitään, ollaan samaan aikaan menossa kylmäkaapille. Sitten kun punalippuale alkaa kuudelta alkaa tavaroiden ns isojako ja parhaat viedään päältä.