Gracy Catissä tympeää palvelua

Anonyymi

Lähdettiin tutustumaan Kristiinankaupungin pihoihin. Ei olisi pitänyt. Menimme syömään Gracyyn ja saimme niin ylimielistä palvelua mies tarjoilijalta kyseisessä paikassa ettei mitään halua kaupunkiin toiste., jos tuo on tavallista suhtautumista turisteihin. Siirryimme Jungmanniin . Siellä oli ystävällistä henkilökuntaa ja hyvää ruokaa. Kuitenkin tuo gracy cat jäi ikävästi mieleen.

12

5519

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kyseinen herra oli vielä ilmeisesti paikan omistaja, no näin täällä meilläpäin näköjään turisteja palvellaan.

    • Anonyymi

      Pysy vaan poissa. Ei tommosta ruikuttajaa tänne kaivata.

      • Anonyymi

        Näimkö Moukkalan ravitolotsija herkistyi pyytämän antteeksi ? 🤯


    • Anonyymi

      Pysykää köyhät poissa, ei teitä tänne kaivata. Täällä käy kyllä kunnon asiakkaitakin.

    • Anonyymi

      Piharapahtumaan myytiin 10 euron ranneketta. Puurarhoja ei ollut paljoakaan. Enimmäkseen oli pihakirppiksiä. Eli myytiin pääsylippuja kirppiksille. Mikä pettymys. Hyvä myidenkin tietää

      • Anonyymi

        Nyt myyt tietää. Kiitos siitä.


    • Anonyymi

      paras ravintola koko kaupungiss.

      • Anonyymi

        Joo ruoka on hyvää,mutta palvelussa parantamisen varaa paljonkin. Ja varmasti AP oli suomalainen.


    • Anonyymi

      Crazy Catin palvelu on kyllä erittäin tympeää😄 Omistajapariskunnan molemmilta osapuolilta, en ymmärrä miksi pitää olla ravintolayrittäjä jos se noin vittumaista hommaa on..

    • Anonyymi

      Paikallinen leirintä alue yrittäjä terrorisoi kaupungilla laittamassa kätyrinsä herättelemään karavaanareita

    • Anonyymi

      Olisit kussut nurkkaan vessassa. Niin minä teen aina

    • Anonyymi

      Tuo ravintolan omistaja on kuulemma aina SUOMENKIELISIÄ KOHTAAN todella tympeä!!!!!

      Mutta RUOTSINKIELIESIÄ EI!!!!!

      Eli suosittelen kaikkia suomalaisia äänestämään jaloillaan, jos ja kun rahamme eivät kelpaa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      102
      2605
    2. Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin

      Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww
      Maailman menoa
      101
      1647
    3. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      67
      1505
    4. EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!

      Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje
      Maailman menoa
      14
      1226
    5. Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä

      Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi
      Kuhmo
      21
      1017
    6. Miks me oikein

      Rakastuttiin vaikka kaikki on mahdotonta?
      Ikävä
      81
      963
    7. Miehet trikoissaan

      On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe
      Suomussalmi
      45
      911
    8. Ratikka Turkuun

      Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta
      Turku
      119
      886
    9. Koko kansan kaste Punaisen meren ylityksen aikana

      Koko Israelin 2,5 milj.kansa sai kasteen ja Pyhän Hengen lahjan ylittäessän Punaisen meren. 1.Kor.10 1 Sillä minä en ta
      Kaste
      334
      814
    10. Nainen, mikset lähetä

      miehelle viestiä? Tiedän, että sulla on asiaa ja kysyttävää.
      Ikävä
      54
      813
    Aihe