Haluatko vuokrata asunnon Budapestista

Moi!
Vuokraan hyvin varustettua kaksiota kohtuuhinnalla Budapestin keskustasta. Jos kiinnostusta, niin ilmoittele [email protected].
Pasi
1486
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tiedoksi vielä kyselijöille, että vuokraan asuntoa myös lyhyeksi aikaa, min 1 vrk (mielellään kuitenkin pitkä viikonloppu tai 1 vko tai vaihto-opiskelijoille syys-/kevätkausi tai kuinka sovitaan). Asunto on vaihtoehto asumiselle kalliissa ja pienissä hotellihuoneissa yms. eli voit asua kuin kotona, sillä kaikki tarpeellinen tv:stä, jenkkikappista, pesukoneesta, astioista,liinavaatteista jne lähtien löytyy.

Pasi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pasi kirjoitti:

Moi!
Vuokraan hyvin varustettua kaksiota kohtuuhinnalla Budapestin keskustasta. Jos kiinnostusta, niin ilmoittele [email protected].
Pasi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu