Pippelileikit

Anonyymi

Onko sulla muistoja kaverin kanssa pippelileikeistä?

9

6172

1Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kyllä on

    • Anonyymi

      Kesälomilla oltiin usein maalla ja vanhemmat jäivät kotiin töihin. Lomilla sattui kaikkea mukavaa. Serkun kanssa nukuttiin vierekkäin ja serkkuni eräänä yönä halusi kosketella pippeliäni.. siitä jäi kivat muistot joita nytkin ajattelen..
      Olisi mukava tietää muistaako serkku myös kosketteluleikkimme?

    • Anonyymi

      Olihan noita kikkelin vertailu ja koskettelu kertoja pariinkin kaverin kanssa. Kerran noin 15 vuotiaana kännissä notimme kaverin kanssa toisiltamme suihin

    • Anonyymi

      Kuitenkin olimme molemmat jälkeen päin asiasta jotenkin häpeissään ja siitä ei koskaan puhuttu. Kaveruutemme jatkui vuosikymmeniä , mutta tuo jäi ainoaksi kerraksi. Minä olen joskus miettinyt, että kait olimme molemmat 95% heteteroja ja jotenkin homoksi aleimautumisen tai tunnustautumisen pelko esti jatkumon. En ole myöhemminkään ollut miehen kanssa vaikka ajoittain on ollut mielitekoa kokeilla. Ehkä jos olisi sopiva tilaisuus tullut .

    • Anonyymi

      Kaksi nuorempaa kaveria kutsui minut kerran pippelileikkeihin. Heillä oli vielä pikkupojan pippelit ja minulla oli jo isommaksi kehittynyt. Ei menty edes koskettelun tasolle, vaan esiteltiin omiamme. Kerroin ja näytin pojille, että kun tekee näin, niin sitten lentää spermat. Olisivat halunneet nähdä session, mutta "sotkemisen" vuoksi en tehnyt.
      Tuosta on aikaa jo 50 vuotta ja näin jälkeen päin harmittaa, kun en tehnyt niin...

    • Anonyymi

      Kerrostalossamme ystävystyin kolmen pojan kanssa. Kaksi heistä oli samanikäinen kanssani ja yksi pari vuotta vanhempi. Touhusimme yhdessä kaikenlaista. Rakensimme mm. majan lähellä olevaan metsikköön missä sitten kerroimme toisillemme kaikenaisia juttuja ja fantasioita. se vanhermpi pojista lakoi kerran ehdottelemaan, että jospa runkattais yhdessä... Nå me muut olimme ensin vähän hämilläme, mutta sitten pienen maanittelun jälkeen putosi kaikilta housut kinttuihin ja munat käteen. Se oli ensimmäinen kerta yhteisrunkkua, missä olin mukana. Näitä tapaamisia jatkoimme pitkään, vielä jopa lukioaikanakin. Kiihokkeina käytimme usein tyttöjen pikkohuosuja, joita sisariltamme pihistimme. Se vanhempi kaverini opasti kerran hyvää nautintoa antavan menetelmän. Asetimme koripallon tuolille ja siinä pallon päällä keinuessa orgasmi tuntui tosi mahtavalta. Kokeiltiinha me lopulta mys imemistä ja jopa panoakin, mutta se onkin ihan toinen juttu.

    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Olin 9 ja kaveri 6 kun ehdotin että tutkitaan pippeleitä. Ei mennyt kauaa kun sitä piti myös imaista. Tätä jatkui ja myös toinen kaveri otettiin mukaan. Kerran kaverieni siskot osallistui myös leikkeihin, olivat 4 silloin. Esitin esiteinin pippeliäni seisokissa ja tytöt kikatti ja tutki sitä. Toinen näytti pimpin ja sain sitä tutkia.
      Kerran toisen kaverin kanssa olimme meillä ja siskoni oli oman kaverinsa kanssa. Keksin ehdottaa uimista uima-altaassa kaverilleni. Itse olin 12 ja muut 9. Tytöt katsoi kun juoksimme kikkelit pystyssä altaaseen ja tulivat uikkareissa perässä. Esittelin omaa pippeliä heille. Otimme aurinkoa alasti ja tutkimme toisiamme. Myös minä ja siskoni

    • Anonyymi

      Tulihan sitä -80 luvun alkupuolella kavereiden kanssa runkattua omaa ja toisten kulleja.
      Suihinkin otettiin ja kokeiltiin perse panojakin.
      Ja suurin syy kokeiluihimme oli lehtiroskiksesta löytämämme pornolehdet, eritoten kalle, missä oli homoista juttuja ja kuvia.
      oi niitä aikoja

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      151
      10944
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      52
      5230
    3. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      45
      2433
    4. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      30
      2133
    5. Vanha Suola janottaa Iivarilla

      Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia
      Kemijärvi
      13
      1701
    6. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      42
      1544
    7. Tiedän kuka sinä noista olet

      Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta
      Ikävä
      30
      1241
    8. Känniläiset veneessä?

      Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v
      Nurmes
      35
      1166
    9. Daniel Nummelan linjapuhe 2025

      Kansanlähetyksen toiminnanjohtajan Daniel Nummelan linjapuhe tänään. Rehellistä analyysiä mm. evlut kirkosta ja piispo
      Luterilaisuus
      92
      935
    10. TÄSTÄ TAITAA TULLA SUOMEN HISTORIAN SUURIN USKONNONVAPAUDEN OIKEUDENKÄYNTI.

      Sinun täytyy hyväksyä se että jos sinä vetoat uskonnonvapauteen, silloin sinun tulee antaa myös muille vastaava vapaus o
      Hindulaisuus
      317
      892
    Aihe