Helsinkiläinen fanilauma

HIFK: n fanilauma marssi stadionille pitäen möylyä mistä ei saanut mitään selvää. Tuli mieleen lähinnä apinalauma jolta on banaanit vähissä.
61225
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kuka helevetti edes on hifk fani. Surkee jengi ei muuta.

Äänestä
  • Entä Hongan jengi? Vieläkö ne huutaa runkkaria kuin joskus?

    Äänestä

miten niin kuin apinalauma???? ihan täysiä apinoita ja varsinkin ifk;n pääapinalauma...miten suomessa edes saa julkisilla paikoilla pitää koko pään ja kasvot peittävää terroristinaamaria????

Äänestä

Homo-apinoita

Äänestä

Onneksi omat lapset ovat täyspäisiä. Varttuneet miehet käyttäytyvät, kuin pikkupojat. Tunnen myötähäpeää näiden vanhempien puolesta.

Äänestä

Olisiko ollut kyseessä, että kalja oli loppunut.
Alkoholi pois katsomosta!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

HIFK: n fanilauma marssi stadionille pitäen möylyä mistä ei saanut mitään selvää. Tuli mieleen lähinnä apinalauma jolta on banaanit vähissä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu