Heppaseksi

Anonyymi

Onko kukaan palstalla kävijä harrastanut seksiä hevosen kanssa.
Ja juurikin orin kanssa, hiplaillut sen kullia tms.
Kiinnostaisi kuulla asiasta enempikin..

7

7631

    Vastaukset 7

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      On. Yks Aija hiplaili yhtä oria niin kauan että ori astui. Aija jäi koukkuun ja perusti siittolan. Monta oria ja vain yksi tamma, Aija itse.

    • Anonyymi

      Heppa hommat kiinnostaisi kyllä todella paljon! Haaveena olisi päästä kokeilemaan joskus.

    • Anonyymi
      • Anonyymi

        Minulla on parimetriä korkea hevonen isoilla kavioilla se voi astua tollasen urpon lopullisesti alimpaan helvettiin


    • Anonyymi

      Olen 45-vuotias naimisissa oleva nainen, jolla omituinen fantasia. Katsoimme, miten saimmekaan, naapurin tytön kanssa aidan raosta hevosen astutusta. Kymmenvuotiaana ei kaikkea ymmärtänyt, mutta kuvat syöpyivät mieleen. Tamman jalat oli sidottu, samoin häntä sivuun. Sukuelin oli turvonnut ja sykki, avautui ja sulkeutui. Sitten tuotiin ori, joka hirnahteli, paljasteli hampaitaan ja iso elin sojossa hyppäsi tamman selkään. Mies ohjasi kädellään orin elimen tamman sisään, ja kohtahan se oli ohi.

      Minä jotenkin samastuin siihen tammaan, ja nyt aikuisena olen kehitellyt ajatusleikin, että minut on samalla tavalla sidottu alastomana takapuoli pystyssä miesten eteen, joista yksi on aviomieheni, ja hän ohjaa muita yhtä alastomia miehiä yksi kerrallaan taakseni, jossa he ensin tunnustelevat paikkani ja sen jälkeen astuvat minut paljaaltaan kuin eläin. En oikein osaa kuvitella ihan sinne asti, mutta herkistyn usein niin kiihottuneeksi kuin vain voi.

      • Olen kontallani tason päällä. Käteni ja jalkani on teipattu kiinni. Ei etten karkaisin vaan etten kaatuisi väsymyksestä. Mieheni on vieressä. Valvoo kuntoani.
        Miehet ovat jonossa takanani. Osa seisoskelee huoneessa katsellen televisosta jalkapalloa. Mieheni rullaa seuraavalle kondomin kyrvän päälle. Kertoo minulle millainen on tulossa. Mies nai. Nykäiseen kumin aisansa päältä työntäen sen anukseeni. Uudelle kumi ja nainti.


      • Hienoa että on lukijoita...


    Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nyt se syksy on sitten alkanut

      Esimerkiksi tänään sataa aamusta iltaan, ja nytkin.
      Maailman menoa
      73
      1213
    2. Olet nainen ollut vaikein rasti

      Eniten olet tunteitani myllännyt ja niitä kuluttanut, ja tuottanut. 🤔
      Ikävä
      81
      1109
    3. Kuhmolainen opettaja tuomittu vainoamisesta

      https://yle.fi/a/74-20248184 ”Kuusikymppinen kuhmolaisnainen piinasi naapureitaan lähes kahdeksan vuoden ajan. Nainen
      Kuhmo
      24
      1075
    4. Anteeksi J-mies

      Anteeksi että myötävaikutin siihen että rakastuit minuun, jota et voi koskaan saada. Viimeksi kun näimme ja katselimme t
      Ikävä
      129
      945
    5. Elämäni biisi -paljastus: Tänä lauantaina 26.9. nämä julkkikset istahtavat sinisille sohville!

      Katsotko Elämäni biisiä? Elämäni biisi on monen suomalaisen suosikki. Vieraslista lauantaina 26.9. tarjoilee vieraita m
      Tv-sarjat
      6
      898
    6. Riittääkö mahkut

      Kaivattuusi 🤭.
      Ikävä
      60
      844
    7. Mihin Asiakirjat ovat voineet kunnasta kadota???

      LUE kuinka verorahoja haaskattiin Yle: Ähtärin pandalaskelmat salattiin ja hukattiin - Satakunnan Kansa https://share.
      Ähtäri
      73
      714
    8. Mitä muuta on olemassa kuin lisääntyminen

      Jos mies ei pääse lisääntymään niin mikä hänen osansa elämässä on? mitä jää jäljelle? Hän on vain muiden palvelija kok
      Sinkut
      132
      672
    9. Ähtäri on taas TV: n ja radion ykkösuutinen

      Uusi podcast on julkaistu ja on nyt kuunneltavissa. Mot on tehnyt hyvää työtä! Mikko Savola ja kepu ei ota mitään vast
      Ähtäri
      50
      652
    10. Siinä kävi mies nyt niin että tämä ämmä muuttaa ulkomaille

      Vuonojen maa kutsuu, joten ei hätää. Et kuule minusta enää. 😂 Lycka till! Ämmä riittää.
      Ikävä
      80
      632
    11. Tilanteenne

      Onko tilanteenne tällä hetkellä hyvä?
      Ikävä
      48
      537
    12. Miten sinä voit?

      Kysytkö kukaan sitä sinulta? Olen huomannut, että jos kohtaa empaattisen ihmisen ja hän kysyy noin, saattaa padot murtua
      Ikävä
      90
      530
    13. Kerro kolme hyvää asiaa

      Kaipaamastasi ihmisestä ja lisää perään onko kaivattusi n vai m 😍
      Ikävä
      25
      512
    14. Minulla on ikävä Sinua kulta, rakas

      Olisitpa lähelläni, tarvitsen sinua ❤️
      Ikävä
      36
      485
    15. Suomen 4. seksikkäin mies Miika Nousiaisen tilalle - Pitääkö olla huolissaan palaa tv:seen

      Suosittu keskusteluohjelma tekee paluun. Tällä kertaa panelistina ei jatka enää Miika Nousiainen, vaan hänen tilalleen t
      Suomalaiset julkkikset
      11
      480
    16. haluatko lopettaa

      ihan lopullisesti
      Ikävä
      109
      470
    17. 43
      467
    18. voi luoja kun uskaltaisin

      laittaa viestiä sinulle...
      Ikävä
      19
      436
    19. Moottoripyöräonnettomuus

      Mopomiitissä tapahtunut onnettomuus ja uutisointi. Ajoradan ylityksen vaarallisuudesta ei mitään uutisointia. Ei myöskää
      Alajärvi
      38
      425
    20. On kyllä tosi surullista

      jos kaivattuni (nainen) luulee palstan tyhmien viestien olevan multa. 😔Ei ole mitään syytä, miksi kirjoittaisin sellais
      Ikävä
      68
      397
    Aihe