VIRKAMAFIA JA SAULI NIINISTÖ.
https://www.youtube.com/watch?v=9kTvI1jaSDQ
tuo video - painoin oikea-kllkkaus hiirellä video
n rudulla- ei löytynyt tallennusmerrkiä ilmestyvään laatikkoon.
olen tietokone -toope- joten selitys idioottivarmojen ohjeiden kanssa , please.
jos kukaan tietää, viitsii ?
miten pystyn tallentamaan tietsikalle kavonuiksen youtube-videon
12
86
Vastaukset
- Anonyymi
Asenna Ubuntu.
- Anonyymi
Ei hän kysynyt mitään linuksista ja sen tuomista lukuisista hankaluuksista, vaan että miten voi tallentaa jotakin youtubesta. Nämä ovat ihan eri asioita.
- Anonyymi
En anna neuvoja salaliittoteorioiden hurmaamille.
Tai annanpa yhden sittenkin: mene psykiatrille.- Anonyymi
Mutta eikö Juristi Jaana Kavonius joka syyttää hallitsevaa virkamafiaa maanpetoksista kuitenkin puhunut vakuuttavasti. Näitä Jaanan haastatteluja löytyy YouTubesta enemmänkin, ja kaikki ovat toinen toistaan kiinnostavampia. En usko että 7 lapsen äiti, voi aivan itse keksiä tuollaisia juttuja, pakko niissä on olla jotain perää.
- Anonyymi
Miten helevitässä menet pskykolle, jos kerran todistat salaliittoa?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Miten helevitässä menet pskykolle, jos kerran todistat salaliittoa?
Uskot sen mitä julkisivu tarjoaa, mutta totuus löytyy kulisseista. Olen varma että opit jotakin siitä mitä todellinen elämä on, katselemalla muutaman videon nyt kun siihen mahdollisuus tarjotaan.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Uskot sen mitä julkisivu tarjoaa, mutta totuus löytyy kulisseista. Olen varma että opit jotakin siitä mitä todellinen elämä on, katselemalla muutaman videon nyt kun siihen mahdollisuus tarjotaan.
Taidat olla sellainen höpö-setä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Taidat olla sellainen höpö-setä.
Sinä olet lapsenomaisen herkkäuskoinen, ja uskot mitä julkisuudessa sanotaan. Elämän koulu tulee ikävästi kohtelemaan kaltaisiasi.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Silmienvääntelijä-persut pääsivät Japanissa sarjakuvaan
Torille! https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000011943173.html2495516Nato kaatamassa Petterin haaveileman Tunnin junan?
Nato edellyttää pohjoisessa Jäämereltä Rovaniemelle saakka kapearaitesta suoraa rautatieväylää, joka maksaa paperirahaa,614814Puoluebarometri: Marinin hallituksella 7 parasta mittaustulosta
Orpon hallitusta pitää huonona 2/3 kansalaisista, joka on aika hyvin linjassa hallituspuolueiden yhteenlasketun kannatuk183636Älkää vaan sairastuko syöpään Suomessa
Tilaston mukaan Suomi, Slovakia ja Latvia lääkitsee aivan pohjamudissa syöpää. Sairastunutta hoidetaan edelleen vanhana2953369Donald Trump pääsi samalle listalle Sanna Marinin kanssa
Eli vasemmistolaisen Time-median top 100 jännäihmisten listalle. https://time.com/collections/time100-next-2021/5937699223310Kyllä, maata ei halua puolustaa nimenomaan punavihreän puolen edustajat
"Esimerkiksi maanpuolustushenki on keskimääräistä alempana naisten, arvoliberaalien, heikossa taloustilanteessa olevien1823219- 782934
- 742170
- 312053
- 902036