Näköjään erään aktiivin kuuma linja tuntuu olevan kunnossa MV-Lehden lisäksi myös S24:ään. Laitoin nimittäin tuohon toiseen ketjuun tiedon SF-Caravan Ry:n luottamushenkilövaaleista, ilman minkäännäköistä kommenttia. Ka sehän pian poistettiin, ja nyt kun yritin työkoneelta kommentoida erästä muuta asiaa, niin sain viestin että "IP-osoite on jäähyllä". Nyt sitten kännykästä tätä tökittelen. PS. En ole nyrkkeilysäkkimies.
Kuuma linja!
5
245
Vastaukset
- Anonyymi
Sääli että SF Caravan- porukka ei (vielä) tunne tapausta.
Oppirahat voivat olla karvaat- Anonyymi
Miten tämä SF Karavan liittyy ilmailuun??
Ja miksi oppi rahat (mistä) olisivat "karvaat"??
Voisiko joku vähän avata mistä nyt puhutaan?? - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Miten tämä SF Karavan liittyy ilmailuun??
Ja miksi oppi rahat (mistä) olisivat "karvaat"??
Voisiko joku vähän avata mistä nyt puhutaan??No, kun ilmailun luottamustehtävistä on saatu poistettua tämä vähemmänluotettava henkilö, joka etsii nyt karavaanareista näitä luottamustehtäviä ltselleen.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No, kun ilmailun luottamustehtävistä on saatu poistettua tämä vähemmänluotettava henkilö, joka etsii nyt karavaanareista näitä luottamustehtäviä ltselleen.
Millä tavalla vähemmän luotettava? Oon kuullu puhuttavan opiston talousrikoksista, tarkoittaako niitä
- Anonyymi
Onks alottaja joku vasikka-talipaani?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",175083Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1012311- 1351998
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee481858Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1171660"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!551266Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu113925Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää48841Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.303831Kaupungin yt
Honkolan tai hietaman koulu suljetaan. Säästölistalle on nostettu muun muassa Honkolan tai Hietaman koulun toiminnan l24654