Näköjään erään aktiivin kuuma linja tuntuu olevan kunnossa MV-Lehden lisäksi myös S24:ään. Laitoin nimittäin tuohon toiseen ketjuun tiedon SF-Caravan Ry:n luottamushenkilövaaleista, ilman minkäännäköistä kommenttia. Ka sehän pian poistettiin, ja nyt kun yritin työkoneelta kommentoida erästä muuta asiaa, niin sain viestin että "IP-osoite on jäähyllä". Nyt sitten kännykästä tätä tökittelen. PS. En ole nyrkkeilysäkkimies.
Kuuma linja!
5
242
Vastaukset
- Anonyymi
Sääli että SF Caravan- porukka ei (vielä) tunne tapausta.
Oppirahat voivat olla karvaat- Anonyymi
Miten tämä SF Karavan liittyy ilmailuun??
Ja miksi oppi rahat (mistä) olisivat "karvaat"??
Voisiko joku vähän avata mistä nyt puhutaan?? - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Miten tämä SF Karavan liittyy ilmailuun??
Ja miksi oppi rahat (mistä) olisivat "karvaat"??
Voisiko joku vähän avata mistä nyt puhutaan??No, kun ilmailun luottamustehtävistä on saatu poistettua tämä vähemmänluotettava henkilö, joka etsii nyt karavaanareista näitä luottamustehtäviä ltselleen.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No, kun ilmailun luottamustehtävistä on saatu poistettua tämä vähemmänluotettava henkilö, joka etsii nyt karavaanareista näitä luottamustehtäviä ltselleen.
Millä tavalla vähemmän luotettava? Oon kuullu puhuttavan opiston talousrikoksista, tarkoittaako niitä
- Anonyymi
Onks alottaja joku vasikka-talipaani?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Silmienvääntelijä-persut pääsivät Japanissa sarjakuvaan
Torille! https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000011943173.html374162Avopuoliso, mies-/naisystävä vai mikä?
Kävin eilen irl keskustelun, joka jätti minut pohtimaan seuraavaa ... millä nimityksellä kutsua henkilöä, jonka kanssa o2424002Huvittava ilmiö: Vasemmistolaiset uskoo sokeasti SDP:n parantavan heidän
elämäänsä, jos demarit johtaa seuraavaa hallitusta (Kyse on siis palstan vasemmistolaisista) Totuus on toinen, nimittäi1353117Riikka ohoi! Saksa alensi bensaveroa, missä euron bensa?
Perussuomalaisten yksi vaalilupauksista oli euron bensiini suomalaisille autoilijoille. Ei ole näkynyt. Jopa vasemmis652994Miksi Kuhmolaiset on niin nyrpeä ilmeisiä?
Miksi suurin osa (ei onneksi kaikki) on niin typääntyneen näkösiä elämäänsä? Tuijotetaan toisia pahansuopaisesti ja kat162961Tulipalo rivitalossa, tuhoutuu täysin
Kainuun pelastuslaitos sai hieman puolenyön jälkeen maanantaina ilmoituksen rivitalon huoneistossa syttyneestä tulipalos722690Kyllä, maata ei halua puolustaa nimenomaan punavihreän puolen edustajat
"Esimerkiksi maanpuolustushenki on keskimääräistä alempana naisten, arvoliberaalien, heikossa taloustilanteessa olevien982443Älkää vaan sairastuko syöpään Suomessa
Tilaston mukaan Suomi, Slovakia ja Latvia lääkitsee aivan pohjamudissa syöpää. Sairastunutta hoidetaan edelleen vanhana1182060- 431861
- 241760