Pyramidit ufojen huoltoasemia?

Anonyymi

Jos pyramidit oli energialähteitä niin olikohan ne ufojen essoja missä alieenit kävi tankkaamassa lentäviä lautasiaan? Ja työttömät alieenit notku baarin puolella tuopin ääressä kurjaa 2500 B.C.-luvun nykymenoa kätisten? Inttergalaktisesta sossusta kun ei saa rahaa edes viinaan ja kosmopolliisi on ratsannu kaikki kiljupöntöt Marsista.

4

110

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      > Jos pyramidit oli energialähteitä niin olikohan ne ufojen essoja missä alieenit kävi tankkaamassa lentäviä lautasiaan?

      Ehkä ja lopulta heidän omat tyrannit päättivät mielivaltaisesti, että pitää korvata nuo jollain uudemmalla systeemillä, jotta heidän kaverit saa myytyä enemmän uusia kulkuneuvoja, noista luovuttiin mielipuolisten poliitikoiden mahtikäskyllä.

      • Pyramidivetoiset lentoalukset verotettiin kuoliaiksi ja niiden tilalle tuli ympäristöystävällisemmät antigravitaatiovehkeet.

        Materia-energiamuuntimet ovat tämän päivän ympäristöystävällistä propulsiotekniikkaa! Vaihda sinäkin!

        Tai muuten...

        Baarissa olleet asiakkaiden tuntosarvet nuupallaan ja lonkerot tärisseet kaataessaan lisää juomaa. Tunteet pinnassa.


      • Anonyymi
        Kollimaattori kirjoitti:

        Pyramidivetoiset lentoalukset verotettiin kuoliaiksi ja niiden tilalle tuli ympäristöystävällisemmät antigravitaatiovehkeet.

        Materia-energiamuuntimet ovat tämän päivän ympäristöystävällistä propulsiotekniikkaa! Vaihda sinäkin!

        Tai muuten...

        Baarissa olleet asiakkaiden tuntosarvet nuupallaan ja lonkerot tärisseet kaataessaan lisää juomaa. Tunteet pinnassa.

        Tuo oli sitä Hatsepsuttinin vihreää siirtymää.


    • Halla-ahon kupolia ympäröivät paukamat ovat ulkoavaruuteen suunnattuja antenneja.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?

      Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-
      Maailman menoa
      23
      7216
    2. Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"

      Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite
      Maailman menoa
      93
      5883
    3. Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin
      Maailman menoa
      106
      3904
    4. Mitä haluaisit sanoa tänään hänelle?

      Rakastamallesi ihmiselle.
      Ikävä
      126
      3859
    5. Pystyisitkö olla

      Kanssani kaiken sotkun jälkeen? Ainakaan tunteet ei ole loppuneet
      Ikävä
      141
      1666
    6. Paras muistosi

      kaivatustasi?
      Ikävä
      58
      1538
    7. Miksi miehen on hankala ymmärtää

      Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.
      Ikävä
      130
      1455
    8. Hei kuule nainen

      Seuraavan kerran kun nähdään, puhu minulle jooko! Näin toivoo mies
      Ikävä
      38
      1271
    9. Mitä puuhailet nyt ystävänpäivänä

      nainen, kun et ole mun kanssa?
      Ikävä
      45
      1242
    10. Mitä sä musta oikein haluat?!

      Anna olla jo.
      Ikävä
      27
      1230
    Aihe