Enpä olisi uskonut että olette niin taitavia ja ajattelevia. Käytte kuumana kai lähes joka asiakkaan kohdalla.
Ite olen nähnyt joka kerta vain fiksuja ja taitavia asiakaspalvelijoita, jotka ei ole yrittänyt ottaa yliotetta, tai mollata minua, asiakasta.
viimeksikin jo sanoin ,"voisinko vaihtaa pätevämpään asiakaspalvelijaan".
Kysymys oli seuraava. Olen käyttänyt vuosia DEBIT korttia ja sitten tuli uusi kortti.
Oletin että se on Debit ja laitoin tunnuslukua, ei toiminut ostin vanhalla Debit kortilla.
Se olikin vanhempi varakorttini, DEBIT/KREDIT kortti.
MUTTA etusivulla luki vain yksi sana KREDIT ja takapuolella oli DEBIT.
En lukenut tarkemmin, ᴏʟɪsɪ ᴏʟᴇᴛᴛᴀɴᴜᴛ ᴇᴛᴛᴀ̈ ᴇᴛᴜᴘᴜᴏʟᴇʟʟᴀ ʟᴜᴋᴇᴇ ᴍᴏʟᴇᴍᴍᴀᴛ. Tarvitsen tarkkaan näköön 1 lasit, en käytä kun olen tähän asti hyvin pärjäillyt.
Tämäpä oli yllätyspalsta
Anonyymi
0
64
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1244867Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1904540Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.1191980- 4031731
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a341501Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan
Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann81292Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is3781235- 811171
- 741065
- 921008