Tehosterokotus

Anonyymi

Peruin aikaisemmin saamani tehosterokoteajan, koska halusin vaihtaa rokotetta. Ensi viikolla tulee 12 viikkoa täyteen ekasta piikistä, mutta netin ajanvaraus näyttää nollaa koko heinäkuulle Triossa ja Nastolassa. Ekan otin Triossa, joten sinne kai uusikin aika pitäisi saada. Onko muilta onnistunut hyvin vastaavassa tilanteessa?

3

116

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mopo pojat jotka kävitte varkaissa minun mopolla ja Varastitte bensaa.Ilmoitan et nyt laitan ,kaikki ihmiset etsimään teitä.Ette pysty yhtään ajamaan niillä mopolla ,koska kaikki rekisteri kilvet otetaan ylös.Ette tiedä kuka autoilija ottaa tai ????? Miettikää mitä teitte.Tiedätte missä asun ,joten tulkaa kertomaan minulle niin Jäätte ilman rangaistusta.Korvatte kaiken myös.MIETTIKÄÄ tätä vaihtoehtoa.

      • Anonyymi

        Et ehkä löydä mopopoikiasi tämän "koronarokotus" -otsikon alta.

        Olis kiva, jos osaisit auttaa aloittajan ongelmassa.


      • Anonyymi

        "Jäätte ilman rangaistusta.Korvatte kaiken myös.MIETTIKÄÄ tätä vaihtoehtoa" .... Sinä et mitään rakaise! Opettele kirjoittamaan ja lukemaan.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      64
      3800
    2. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      66
      3582
    3. Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea

      Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa
      Maailman menoa
      106
      3437
    4. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      58
      2809
    5. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      73
      2646
    6. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      56
      2241
    7. Keskisen kyläkaupassa Temun vaatteita myynnissä?

      Siis mitä? Miksi siis ei itse tilaisi Temusta samoja.
      Maailman menoa
      52
      1462
    8. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      41
      1155
    9. Toivoisitko

      Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit
      Ikävä
      117
      1142
    10. Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!

      Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      126
      1128
    Aihe