Tehosterokotus

Anonyymi

Peruin aikaisemmin saamani tehosterokoteajan, koska halusin vaihtaa rokotetta. Ensi viikolla tulee 12 viikkoa täyteen ekasta piikistä, mutta netin ajanvaraus näyttää nollaa koko heinäkuulle Triossa ja Nastolassa. Ekan otin Triossa, joten sinne kai uusikin aika pitäisi saada. Onko muilta onnistunut hyvin vastaavassa tilanteessa?

3

178

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mopo pojat jotka kävitte varkaissa minun mopolla ja Varastitte bensaa.Ilmoitan et nyt laitan ,kaikki ihmiset etsimään teitä.Ette pysty yhtään ajamaan niillä mopolla ,koska kaikki rekisteri kilvet otetaan ylös.Ette tiedä kuka autoilija ottaa tai ????? Miettikää mitä teitte.Tiedätte missä asun ,joten tulkaa kertomaan minulle niin Jäätte ilman rangaistusta.Korvatte kaiken myös.MIETTIKÄÄ tätä vaihtoehtoa.

      • Anonyymi

        Et ehkä löydä mopopoikiasi tämän "koronarokotus" -otsikon alta.

        Olis kiva, jos osaisit auttaa aloittajan ongelmassa.


      • Anonyymi

        "Jäätte ilman rangaistusta.Korvatte kaiken myös.MIETTIKÄÄ tätä vaihtoehtoa" .... Sinä et mitään rakaise! Opettele kirjoittamaan ja lukemaan.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma

      Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.
      Maailman menoa
      188
      2260
    2. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      3
      2089
    3. Israel euroviisujen 2.

      Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is
      Uskonnot ja uskomukset
      316
      1836
    4. Persujen puoluekokous 2026

      Missä ja Milloin pidetään ?
      Maailman menoa
      93
      1597
    5. Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?

      Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois
      Maailman menoa
      82
      1468
    6. Mun mielestäni on tosi loukkaavaa

      Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra
      Ikävä
      200
      1230
    7. Mikä se viehättävin

      Asia on kaivatussasi?
      Ikävä
      67
      1170
    8. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      25
      1111
    9. Mikä kaivatussasi

      Viehättää ulkoisesti ja mikä sisäisesti?
      Ikävä
      48
      1027
    10. Rakas nainen ymmärsin

      Että minun pitää pitää kiinni sinusta. Haluan, että sä olet onnellinen. Olet mulle se oikea ja mä sulle. Rakastan Sua yl
      Ikävä
      73
      996
    Aihe