muita gay incel

Anonyymi

minkälaist mksi on sellaisia

5

228

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Inceliinhän kuuluu, että omasta selibaatista syytetään naisia. Tarkoittaako tää nyt sellaista homoilla usein esiintyvää naisvihaa siitä, kun naiset vie kaikki hyvät miehet?

    • Anonyymi

      Joo, olin pitkään. Nyt on tänä kesänä anonyymejä cruisingmap-tapaamisia ollut ja pääsin poikuudestani tälleen kolmekymppisenä.
      Se oli sellaista että tunsi häpeää asiasta. Kuitenkin jotenkin ajatteli että ei sentään ole hetero-incel ja sehän on vielä vaikeampaa kun pitää naisiin sotkeutua ja ymmärrän kyllä nämä "vainottu valkoinen heteromies"-puheet ja naisten hypergamian.
      Syyt gay-inceliyteen ovat moninaiset: kaapissa oleminen, uskottelee, että ei ole ketään muita gaytä olemassakaan saati lähipiirissä. Mikä yllätys onkaan kun runkkupaikka-applikaatiosta löytyy ihan läheltä paikkoja ja runsaasti halukkaita miehiä aivan syrjäseuduillakin! Voi kun olisin tiennyt ne jo aikaisemmin. Nuoruutenihan oli täysin hukkaan heitetty. En vain silloin uskaltanut mitään. Pari tapaamista oli mutta ei niistä tullut mitään. Kaipa se on että en (vieläkään) hyväksy itseäni ja alkaa ahdistamaan ihan kaikki. No näillä nopeilla seksitapaamisilla mennyt tämä kesä mutta seurustellu en ole ikinä. Parempi se on kai kuin ei mitään vaikka joskus alkaa tuntumaan että ei tämä elämä ole minulle.

    • Anonyymi

      Gaybaarien ja vastaavissa käyntien perusteella paljon incelnejä mutta toisin kuin heterot saavat ilmeisesti toisiltaan seksiä.

      • Anonyymi

        Hmm mitenhän homobaarin miehetvoi incelnejä olla? Jos ei sieltä saa, jatkot on ruusussa ja varmana tärppää. Homobaarien kävijät tunnetusti eivät hyväksy muita.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Hmm mitenhän homobaarin miehetvoi incelnejä olla? Jos ei sieltä saa, jatkot on ruusussa ja varmana tärppää. Homobaarien kävijät tunnetusti eivät hyväksy muita.

        Eivät kelpaa hyvännäköisille, keskivertoa unohtamatta.
        Myös älyssä ja miehekkyydessä puutteita.
        Heikot vartalot jne.


    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 20v on otettu kiinni

      Tulipalo oli sytytetty joten murhasiko ex omat lapsensa ja heidän Äidin. Tuskin sitä kukaan ohikulkijakaan sytytti.
      Savonlinna
      175
      10530
    2. Mitä meidän välillä

      Tapahtuu lopulta?
      Ikävä
      57
      2873
    3. IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?

      16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan
      Maailman menoa
      82
      2608
    4. 86
      2462
    5. Savonlinan perhesurma, epäilty mies romani, äiti kantaväestöä

      https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011676508.html Savonlinnan seudun romaniyhdistyksestä kerrottiin lauantaina IS:lle, e
      Maailman menoa
      149
      2172
    6. Savonlinnan murhapolttaja romani

      Ainakin IS kertoo. Arvasin heti ettei ole normi valkolainen suomalainen.
      Maailman menoa
      251
      2022
    7. Ei me taideta

      Pystyä kokonaan olemaan erossa.
      Ikävä
      45
      1441
    8. Kun aika on oikea niin

      Tupsahdat uudelleen tai löydän edes melkein yhtä ihanan ja joudun tyytymään... Suukko poskelles. 😘 Viattomasti vain.. �
      Ikävä
      13
      1425
    9. Muutama vuosi sitten oli pulaa hoitohenkilökunnasta

      Nyt heitä sanotaan irti. Tarve ei ole hävinnyt mihinkään, ei myöskään raha jolla ihmisten työnteosta maksettiin; raha va
      Maailman menoa
      121
      1250
    10. Ilouutinen: Osmo Peltola jo teini-iässä, silti yhdessä Peltsi-isän kanssa taas tv:ssä!

      Ihan paras parivaljakko: Peltsi-isä ja Osmo-poika. Tämä on kyllä sellaista hyvänmielen telkkariohjelmaa, josta kukaan ei
      Tv-sarjat
      35
      902
    Aihe