Uusi lapsuusko?

On selkeästi havaittavissa, että latauspaikoilla noiden pienten, alle 100000€ maksavien sähköautojen omistajat/haltijat ovat pääsääntöisesti kaljuja.
Onko sittenkin niin, että hiusten poistuttua jää myös älliin aukko ja aletaan leikkiä patteriautoilla.
8124
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Oijoijoi kun kateus pulpahti pintaan🤣

Äänestä
  • Sähköautot on vihonviimesiä härpäkkeitä ei todellakaan käy kateeksi

    Äänestä

Halvalla patteriautolla liikkuessa joutuu raapimaan koko ajan päätään etsiessään latauspaikkoja virran vähetessä. Kyllä siinä karva irtoaa.

Äänestä

Kateelliset vinkuu, jo pienellä sähköautoja jättää liikennevaloissa Audit sun muut pilinjatkeet.

Äänestä

Ajan bensiinikäyttöisellä kulkuneuvollani täydellä tankillisella noin 1000 km. Sen jälkeen tankkaan sen täyteen missä tahansa tankkauspisteellä pankkikorttia käyttäen noin kolmessa minuutissa. Sitten ajelen taas 1000 km.

Äänestä

Säästävät parturi_kuluista, tuskin muusta on kyse?

Äänestä

Ilmeisesti olet Destialla apumiehenä.

Äänestä

Ajan edelleen polkupyörällä, ei tarvitse sähköä eikä polttoainetta.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

On selkeästi havaittavissa, että latauspaikoilla noiden pienten, alle 100000€ maksavien sähköautojen omistajat/haltijat ovat pääsääntöisesti kaljuja.
Onko sittenkin niin, että hiusten poistuttua jää myös älliin aukko ja aletaan leikkiä patteriautoilla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu