Suomityttö laiskempi, thaityttö ahneempi?

Matkailun sijaan tällä palstalla keskitytään nostelemaan omia mitättömiä egoja ja dissaamaan kanssaveljiä. Kuin nettiin siirtyneitä, aikuistuneita koulukiusaajia suurinosa teista 4 vaki postaajasta.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Se on pattayaan rakastunut se, ei ihme että naismaailmassa ei oikein käy viuhka.

Äänestä

Vuosia olen sanonut että älkää vastatko mielisairaalle numeromiehelle niin kyllä se lopettaa. Mutta aina joku vastaa sen provoihin, hermostuu sen herjoista ja sirkus on valmis. Nyt hänestä on tullut kaikkien vajakkien kulttihahmo jonka kustannuksella kotijuopot sitten pilailee kännissä muutaman asiallisen koettaessa puhua pattayasta.
Kuten eri lukijamääristä näkee, näitä kirjoituksia lukee kymmenet-sadat eri lukijat. Moniko kirjoittaa? En tiedä. 10-20?

Suosituin ketju on tuo vanha marjanpoimijat ketju jota on lukenut yli 600 eri henkilöä / IP-osoitetta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Matkailun sijaan tällä palstalla keskitytään nostelemaan omia mitättömiä egoja ja dissaamaan kanssaveljiä. Kuin nettiin siirtyneitä, aikuistuneita koulukiusaajia suurinosa teista 4 vaki postaajasta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu