Horse Stimulation

Anonyymi

Tapahtui sitä hevostalleilla ennenkin vähän kummallisia juttuja.
Olimme 3 siinä 15-16 v tyttöä ja talleilla käytiin säännöllisesti, yksi syy oli eräs orihevonen, jonka elin tuli aina ulos, kun menimme lähelle, se oli jännää katseltavaa ja aiheutti kivoja tuntemuksiakin.
Olimme kerran taas katsomassa sitä kiihottavaa "elintä" kun tallilla töissä ollut meitä vanhempi tyttö tuli paikalle, hänellä oli kädessään valtavan pitkä, kiiltävä puikko, se oli kuin jäykkä helminauha, tyttö esitteli laitteen: "tämä on horse stimulaattori, näitä myytiinlon yhdessä nettikaupassa" nyt voidaan tehdä yks juttu.
Tyttö puhdisti puikon jollain aineella, laittoi sen päähän voidetta, meni kyykkyyn hevosen alle ja alkoi hitaasti työntää sitä puikkoa kalun päästä sisään, sekös sai pimpsan tykyttelemään tosissaan, kun puikko oli uponnut jo kauheen syvälle, niin äkkiä hevonen hörähti ja liikutti takajalkojaan, se on nyt oikeassa kohdassa, siinä on nautintahermojen päät tyttö sanoi ja alkoi likuttaa puikkoa hitaasti lyhyin liikkein, hevonen piti vähän inhottavaakin örinää ja meidän pimpsat tykytteli tosi ihanasti-tiesin, että näillä kahdella muullakin (lol)
Tätä jatkui kait 10 minuuttia, kun siitä elimen päästä alkoi vuotaa valkoista ainetta, nyt se on hekumassa, koitan pitää aina sen nautinnot mahdollisimman pitkään tyttö sanoi ja hidasti liikettä, hevonen örisi ja kopsotteli jalkojaan, kunnes tyttö veti puikon ulos, samalla elin ruiski sitä ainetta valtavasti, rauhoittui sitten.
Sauna oli lämmitetty ja tyttö sanoi tulevansa meidän kanssa saunaan, sopihan se meille, kun olimme pesuhuoneessa, niin tyttö istui penkille seinään nojaten, nosti kantapäänsä penkin reunalle ja alkoi tyydyttämään itseään, se stimulaatiojuttu on niin kiihottava, että teen aina sen jälkeen tätä, tekisitte tekin.
Ei me tehty, katseltiin vain, mutta seuraavalla kerralla kylläkin, olimme sen silloin etukäteen päättäneet, parin kerran jälkeen pystyimme jo nautiskelemaan ihan vapaasti, ihanaahan se oli pitkän kiihotuksen päätteeksi.

0

2294

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Suomalaiset nuoret Eu:n köyhimpiä?

        Suomalaisen nuoren varallisuus keskimäärin 5000e. Eu:ssa keskimäärin 25 000e.
        Maailman menoa
        183
        1404
      2. Mikä on sun ja kaivattusi nimen viimeinen kirjain?

        Välillä näin päin...
        Ikävä
        88
        1214
      3. Sofia teki aika pahat oharit

        Leikkiikö Sofia kansainvälistä kosmopoliittia vai menikö rehdisti pupu pöksyyn, kun perui viestillä tulonsa puoli tunti
        Kotimaiset julkkisjuorut
        224
        1135
      4. Mikä on toinen nimesi?

        Tiedätkö naisen?
        Ikävä
        68
        962
      5. Mikä on kaivattusi

        Nimi väärinpäin🤔🙃
        Ikävä
        63
        769
      6. Kohdataanko me

        Enää?
        Ikävä
        55
        600
      7. Mikä kaivatussasi

        on niin erityistä?
        Ikävä
        32
        568
      8. Muiden vaikutus

        Oletko antanut muiden vaikuttaa mielipiteisiisi, tunteisiini tai valintoihisi suhteessa kaivattuusi?
        Ikävä
        80
        526
      9. No tavallaan seuraava kohtaaminen on käänteentekevä

        Koska sanon sulle että rakastan sua. On aika. Pösilö.
        Ikävä
        29
        504
      10. Miten J sitten tehdään se?

        Varaanko kumin?
        Ikävä
        45
        497
      Aihe