Tapahtui sitä hevostalleilla ennenkin vähän kummallisia juttuja.
Olimme 3 siinä 15-16 v tyttöä ja talleilla käytiin säännöllisesti, yksi syy oli eräs orihevonen, jonka elin tuli aina ulos, kun menimme lähelle, se oli jännää katseltavaa ja aiheutti kivoja tuntemuksiakin.
Olimme kerran taas katsomassa sitä kiihottavaa "elintä" kun tallilla töissä ollut meitä vanhempi tyttö tuli paikalle, hänellä oli kädessään valtavan pitkä, kiiltävä puikko, se oli kuin jäykkä helminauha, tyttö esitteli laitteen: "tämä on horse stimulaattori, näitä myytiinlon yhdessä nettikaupassa" nyt voidaan tehdä yks juttu.
Tyttö puhdisti puikon jollain aineella, laittoi sen päähän voidetta, meni kyykkyyn hevosen alle ja alkoi hitaasti työntää sitä puikkoa kalun päästä sisään, sekös sai pimpsan tykyttelemään tosissaan, kun puikko oli uponnut jo kauheen syvälle, niin äkkiä hevonen hörähti ja liikutti takajalkojaan, se on nyt oikeassa kohdassa, siinä on nautintahermojen päät tyttö sanoi ja alkoi likuttaa puikkoa hitaasti lyhyin liikkein, hevonen piti vähän inhottavaakin örinää ja meidän pimpsat tykytteli tosi ihanasti-tiesin, että näillä kahdella muullakin (lol)
Tätä jatkui kait 10 minuuttia, kun siitä elimen päästä alkoi vuotaa valkoista ainetta, nyt se on hekumassa, koitan pitää aina sen nautinnot mahdollisimman pitkään tyttö sanoi ja hidasti liikettä, hevonen örisi ja kopsotteli jalkojaan, kunnes tyttö veti puikon ulos, samalla elin ruiski sitä ainetta valtavasti, rauhoittui sitten.
Sauna oli lämmitetty ja tyttö sanoi tulevansa meidän kanssa saunaan, sopihan se meille, kun olimme pesuhuoneessa, niin tyttö istui penkille seinään nojaten, nosti kantapäänsä penkin reunalle ja alkoi tyydyttämään itseään, se stimulaatiojuttu on niin kiihottava, että teen aina sen jälkeen tätä, tekisitte tekin.
Ei me tehty, katseltiin vain, mutta seuraavalla kerralla kylläkin, olimme sen silloin etukäteen päättäneet, parin kerran jälkeen pystyimme jo nautiskelemaan ihan vapaasti, ihanaahan se oli pitkän kiihotuksen päätteeksi.
Horse Stimulation
Anonyymi
0
2155
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.544699Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk2343439Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni2633231Tehomaksu rankaisisi normaalista sähkönkäytöstä
Energiaviraston valmistelema tehomaksumalli herättää aiheellista huolta erityisesti tavallisten kotitalouksien näkökulma1123212Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie321815- 1011538
- 1661140
Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA651026Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril122957Toimari laittoi afrikkalaiset työharjoittelijat laulamaan Banaaninlastaajan laulua!
Käski vielä heidän sanoa aina aamulla tehtävien jaossa "tama ei olla valkoisen miehen homma."34811