Horse Stimulation

Anonyymi

Tapahtui sitä hevostalleilla ennenkin vähän kummallisia juttuja.
Olimme 3 siinä 15-16 v tyttöä ja talleilla käytiin säännöllisesti, yksi syy oli eräs orihevonen, jonka elin tuli aina ulos, kun menimme lähelle, se oli jännää katseltavaa ja aiheutti kivoja tuntemuksiakin.
Olimme kerran taas katsomassa sitä kiihottavaa "elintä" kun tallilla töissä ollut meitä vanhempi tyttö tuli paikalle, hänellä oli kädessään valtavan pitkä, kiiltävä puikko, se oli kuin jäykkä helminauha, tyttö esitteli laitteen: "tämä on horse stimulaattori, näitä myytiinlon yhdessä nettikaupassa" nyt voidaan tehdä yks juttu.
Tyttö puhdisti puikon jollain aineella, laittoi sen päähän voidetta, meni kyykkyyn hevosen alle ja alkoi hitaasti työntää sitä puikkoa kalun päästä sisään, sekös sai pimpsan tykyttelemään tosissaan, kun puikko oli uponnut jo kauheen syvälle, niin äkkiä hevonen hörähti ja liikutti takajalkojaan, se on nyt oikeassa kohdassa, siinä on nautintahermojen päät tyttö sanoi ja alkoi likuttaa puikkoa hitaasti lyhyin liikkein, hevonen piti vähän inhottavaakin örinää ja meidän pimpsat tykytteli tosi ihanasti-tiesin, että näillä kahdella muullakin (lol)
Tätä jatkui kait 10 minuuttia, kun siitä elimen päästä alkoi vuotaa valkoista ainetta, nyt se on hekumassa, koitan pitää aina sen nautinnot mahdollisimman pitkään tyttö sanoi ja hidasti liikettä, hevonen örisi ja kopsotteli jalkojaan, kunnes tyttö veti puikon ulos, samalla elin ruiski sitä ainetta valtavasti, rauhoittui sitten.
Sauna oli lämmitetty ja tyttö sanoi tulevansa meidän kanssa saunaan, sopihan se meille, kun olimme pesuhuoneessa, niin tyttö istui penkille seinään nojaten, nosti kantapäänsä penkin reunalle ja alkoi tyydyttämään itseään, se stimulaatiojuttu on niin kiihottava, että teen aina sen jälkeen tätä, tekisitte tekin.
Ei me tehty, katseltiin vain, mutta seuraavalla kerralla kylläkin, olimme sen silloin etukäteen päättäneet, parin kerran jälkeen pystyimme jo nautiskelemaan ihan vapaasti, ihanaahan se oli pitkän kiihotuksen päätteeksi.

0

2204

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Kiky-maksuista valehtelu persujen törkein vaalipetos

        Perusduunarina koen pahimmaksi persujen vaalipetokseksi "työmies" Putkosen lupaaman työntekijöiltä perittävien kiky-maks
        Maailman menoa
        72
        5846
      2. Persujen kannatusromahdus ilahduttaa

        Siin' ei hyvä häviä. Luotto parempaan tulevasuuteen alkaa taas palautua.
        Maailman menoa
        95
        4196
      3. Onko Sdp:n romahdus pienpuolueeksi alkanut?

        Mikään puolue ei kykene selviytymään loputtomasti, jos sitä repii jatkuvasti sisäiset ristiriidat ja kyvyttömyys päättää
        Maailman menoa
        93
        3622
      4. Demareissa jo paniikki päällä

        Talouspoliittinen kykenemättömyys repii puolueen kahtia.
        Maailman menoa
        119
        3023
      5. En malta odottaa, että Lindtman pääsee suhmuroimaan pääministerinä

        kun pitää sopeuttaa 10 miljardin edestä, ja eläkkeisiinkin voidaan puuttua Antin mielestä. (Demarien kannattajissa suuri
        Maailman menoa
        73
        2576
      6. Avopuoliso, mies-/naisystävä vai mikä?

        Kävin eilen irl keskustelun, joka jätti minut pohtimaan seuraavaa ... millä nimityksellä kutsua henkilöä, jonka kanssa o
        Ikävä
        150
        2097
      7. Pitkän päivän ilta

        Tarina elämättömästä miehestä, jonka elämän täytti velvollisuudentunto. Pikkutarkka, huolellinen, hyvällä katsottu, miel
        Ikävä
        111
        2036
      8. Totuus sattui demareihin, vaativat asiallisen jutun poistoon

        ja oli vielä suosittu, mutta kun demarit tarpeeksi valittivat, niin poistettiin. Raukkamaista toimintaa. Eli siis juttu
        Maailman menoa
        46
        1881
      9. En selvinnyt ilman naarmuja

        Vaikka ehkä kuvittelin sen olevan ilmoitusluonteinen asia, jonka jälkeen kaikki palaa entiselleen ja ilma puhdistuu. Naa
        Ikävä
        13
        1535
      10. Mikä ihmeen v&v megastore?

        Tulee Pohjoisväylälle. Mitä siellä myydään? Keski-uudessamaassa juttua.
        Järvenpää
        1
        1458
      Aihe