Tapahtui sitä hevostalleilla ennenkin vähän kummallisia juttuja.
Olimme 3 siinä 15-16 v tyttöä ja talleilla käytiin säännöllisesti, yksi syy oli eräs orihevonen, jonka elin tuli aina ulos, kun menimme lähelle, se oli jännää katseltavaa ja aiheutti kivoja tuntemuksiakin.
Olimme kerran taas katsomassa sitä kiihottavaa "elintä" kun tallilla töissä ollut meitä vanhempi tyttö tuli paikalle, hänellä oli kädessään valtavan pitkä, kiiltävä puikko, se oli kuin jäykkä helminauha, tyttö esitteli laitteen: "tämä on horse stimulaattori, näitä myytiinlon yhdessä nettikaupassa" nyt voidaan tehdä yks juttu.
Tyttö puhdisti puikon jollain aineella, laittoi sen päähän voidetta, meni kyykkyyn hevosen alle ja alkoi hitaasti työntää sitä puikkoa kalun päästä sisään, sekös sai pimpsan tykyttelemään tosissaan, kun puikko oli uponnut jo kauheen syvälle, niin äkkiä hevonen hörähti ja liikutti takajalkojaan, se on nyt oikeassa kohdassa, siinä on nautintahermojen päät tyttö sanoi ja alkoi likuttaa puikkoa hitaasti lyhyin liikkein, hevonen piti vähän inhottavaakin örinää ja meidän pimpsat tykytteli tosi ihanasti-tiesin, että näillä kahdella muullakin (lol)
Tätä jatkui kait 10 minuuttia, kun siitä elimen päästä alkoi vuotaa valkoista ainetta, nyt se on hekumassa, koitan pitää aina sen nautinnot mahdollisimman pitkään tyttö sanoi ja hidasti liikettä, hevonen örisi ja kopsotteli jalkojaan, kunnes tyttö veti puikon ulos, samalla elin ruiski sitä ainetta valtavasti, rauhoittui sitten.
Sauna oli lämmitetty ja tyttö sanoi tulevansa meidän kanssa saunaan, sopihan se meille, kun olimme pesuhuoneessa, niin tyttö istui penkille seinään nojaten, nosti kantapäänsä penkin reunalle ja alkoi tyydyttämään itseään, se stimulaatiojuttu on niin kiihottava, että teen aina sen jälkeen tätä, tekisitte tekin.
Ei me tehty, katseltiin vain, mutta seuraavalla kerralla kylläkin, olimme sen silloin etukäteen päättäneet, parin kerran jälkeen pystyimme jo nautiskelemaan ihan vapaasti, ihanaahan se oli pitkän kiihotuksen päätteeksi.
Horse Stimulation
Anonyymi
0
2175
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eutanasia - miksi eläimelle sallitaan armokuolema, mutta ihmiselle ei?
Olen pitkään ihmetellyt yhtä asiaa Suomessa. Kun koira kärsii parantumattomasta sairaudesta ja kovista kivuista, eläinlä3011555Veli Sofia teki urosmehiläisen työn
Paljastaessaan kuinka TPS:ssä ei joukkuehenki toimi sooloilijoiden vuoksi, jonka takia koko seura ei pärjää kilpailussa614141Unisex-vessat
Ahdistaa. Miksi kaikki pitää tasapäistää tasa-arvon nimissä? Tasa-arvo on sitä, että kunnioitetaan sukupuolien erilaisu1383400Sosiaalidemokratia romahtanut kautta maailman
nuoret eivät enää kannata järjetöntä aatetta, joten demarien täytyy hakea kannattajia mamuista. Ruotsin sos.demit jo kie2242709Miksi Seta ja Sofia Virta ei vaadi muslimeita kunnioittamaan priden-arvoja?
Kuten tiedetään niin islam ei hyväksy sitä mitä pride edustaa. Seta-pomo Mikkonen nosti hirveän äläkän kun yksi tepsin1262411Vastuun ottaminen omasta hyvinvoinnista
Olen huomannut tuttavapiirissäni ihmisiä, joilla on mt-diagnooseja. Sen sijaan, että millekään asialle yritettäisiin teh2061909Sofia Virralle täydet 12 pistettä!
Kun ei jäänyt mukaan vähemmistöjen sortamista epäsuorasti tukevaan joukkueeseen. Urheilijoiden pitäisi olla esikuvia.3441277- 691092
Miksi Hotelli Kainuuta dissataan?
Ihmetyttää tämä jatkuva yhden yrityksen arvosteleminen. Ikäänkuin mikään ei olisi hyvin. Kuitenkin yritys työllistää, ta20977- 65860