Horse Stimulation

Anonyymi

Tapahtui sitä hevostalleilla ennenkin vähän kummallisia juttuja.
Olimme 3 siinä 15-16 v tyttöä ja talleilla käytiin säännöllisesti, yksi syy oli eräs orihevonen, jonka elin tuli aina ulos, kun menimme lähelle, se oli jännää katseltavaa ja aiheutti kivoja tuntemuksiakin.
Olimme kerran taas katsomassa sitä kiihottavaa "elintä" kun tallilla töissä ollut meitä vanhempi tyttö tuli paikalle, hänellä oli kädessään valtavan pitkä, kiiltävä puikko, se oli kuin jäykkä helminauha, tyttö esitteli laitteen: "tämä on horse stimulaattori, näitä myytiinlon yhdessä nettikaupassa" nyt voidaan tehdä yks juttu.
Tyttö puhdisti puikon jollain aineella, laittoi sen päähän voidetta, meni kyykkyyn hevosen alle ja alkoi hitaasti työntää sitä puikkoa kalun päästä sisään, sekös sai pimpsan tykyttelemään tosissaan, kun puikko oli uponnut jo kauheen syvälle, niin äkkiä hevonen hörähti ja liikutti takajalkojaan, se on nyt oikeassa kohdassa, siinä on nautintahermojen päät tyttö sanoi ja alkoi likuttaa puikkoa hitaasti lyhyin liikkein, hevonen piti vähän inhottavaakin örinää ja meidän pimpsat tykytteli tosi ihanasti-tiesin, että näillä kahdella muullakin (lol)
Tätä jatkui kait 10 minuuttia, kun siitä elimen päästä alkoi vuotaa valkoista ainetta, nyt se on hekumassa, koitan pitää aina sen nautinnot mahdollisimman pitkään tyttö sanoi ja hidasti liikettä, hevonen örisi ja kopsotteli jalkojaan, kunnes tyttö veti puikon ulos, samalla elin ruiski sitä ainetta valtavasti, rauhoittui sitten.
Sauna oli lämmitetty ja tyttö sanoi tulevansa meidän kanssa saunaan, sopihan se meille, kun olimme pesuhuoneessa, niin tyttö istui penkille seinään nojaten, nosti kantapäänsä penkin reunalle ja alkoi tyydyttämään itseään, se stimulaatiojuttu on niin kiihottava, että teen aina sen jälkeen tätä, tekisitte tekin.
Ei me tehty, katseltiin vain, mutta seuraavalla kerralla kylläkin, olimme sen silloin etukäteen päättäneet, parin kerran jälkeen pystyimme jo nautiskelemaan ihan vapaasti, ihanaahan se oli pitkän kiihotuksen päätteeksi.

0

2297

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Pyhäjärvi syvällä kusessa

        Pyhäjärvi ei tule selviämään millään tästä alhosta. Ollaan aivan liian syvällä. https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/pyha
        Pyhäjärvi
        137
        1363
      2. Oivallus

        Mitä olet oivaltanut viimeksi?
        Ikävä
        148
        1071
      3. Miten voi sinun

        tunteet yhtäkkiä kuolla kuin napista painamalla? Et enää vilkaisekaan minuun päin vaan jos vahingossa näet minut käännät
        Ikävä
        67
        868
      4. PYHÄJÄRVEN KAUPUNKI VALTIOVARAINMINESTERIÖN ARVIOINTIMENETTELYYN..TE

        ...siinä se nyt on, mitä tässä enää vikistään. Uutiset Yle, 14.8. Klo 20.30, ei tunnu mukavalta.
        Pyhäjärvi
        54
        679
      5. 64
        666
      6. Rakastan sinua mies

        Siksi haluankin vain sinun kanssa sitä.
        Ikävä
        35
        556
      7. Missä vaiheessa

        Unohdit minut? Onko sinulla oikeasti mies jota rakastat? Tiedän että möhlin ja odotin liikaa. Ei tarvitse vastata jos et
        Ikävä
        33
        551
      8. Miksi naiset haluavat itseään vanhemman kumppanin? Vai haluavatko?

        Tuolla toisessa ketjussa tuli esille tämä kysymys ja se on mielestäni hyvä kysymys. Kiitos scrg:lle tämän kysymyksen esi
        Sinkut
        196
        533
      9. Jännitän sua!

        En tiedä miksi! 🤭
        Ikävä
        39
        517
      10. Miksi meidän yhteys vain

        Säilyy? Säilyy ja säilyy? Joku syyhän siihen on?:))
        Ikävä
        63
        513
      Aihe