Huomioikaa pitkähkö musta auto. Tähän mennessä olen nähnyt sen pysäköitynä parkkipaikalle siihen nurkkaan, joka pukukoppien ja laiturin lähellä.
Menin tänään aikaisin aamulla. Siinä se auto oli. Ei ketään uimassa eikä maallakaan. Otin ensin kuvia. Auto pysyi paikallaan. Meninkin autooni ratin taakse, en ottanut sieltä uimakassia. Ja kas, musta autokin käynnisti ja liikahti. Nousin autostani ja menin katsomaan mikä/kuka siellä on ratissa. Kysyin ensin suoraan, oletko täällä kyttäämässä minua.
En ollut vielä yön jäljiltä terävimmilläni, En saanut selville, oliko salkkeri vai pervo vai molempia.
YKSLAMMILLA UIMASSA KÄYVÄT (NAISET)
16
1111
Vastaukset
- Anonyymi
Tämä kun leviää puskaradioon, tuskin enää uskaltaa autoaan siihen kohtaan parkkeerata.
- Anonyymi
Kerroin tämän tapahtuman yhdelle hellariukolle. Eiköhön levitys ole varma, ellei ole heikäläisiä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kerroin tämän tapahtuman yhdelle hellariukolle. Eiköhön levitys ole varma, ellei ole heikäläisiä.
Oli hoikka. Rakenteeltaan naama muistutti Salattujen elämien Sievisen Severiä. Hyvin lyhyt ja pieni nenä, "olemattomat" silmät, pitkä naama,leveä leuka ja suun ilmeet kuin Severillä.
(Nyt täytyy ottaa huomioon, että minua on voitu manipuloida "näkemään näin"). - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Oli hoikka. Rakenteeltaan naama muistutti Salattujen elämien Sievisen Severiä. Hyvin lyhyt ja pieni nenä, "olemattomat" silmät, pitkä naama,leveä leuka ja suun ilmeet kuin Severillä.
(Nyt täytyy ottaa huomioon, että minua on voitu manipuloida "näkemään näin").Taasko julkkis näyttelijä asialla ?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Oli hoikka. Rakenteeltaan naama muistutti Salattujen elämien Sievisen Severiä. Hyvin lyhyt ja pieni nenä, "olemattomat" silmät, pitkä naama,leveä leuka ja suun ilmeet kuin Severillä.
(Nyt täytyy ottaa huomioon, että minua on voitu manipuloida "näkemään näin").Jos se oli tirkistelijä niin olisit onnellinen että sua joku suostuu katsomaan😏
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jos se oli tirkistelijä niin olisit onnellinen että sua joku suostuu katsomaan😏
Ei tirkistellyt minua. Olin koko ajan vaatteet päällä. Hääti minua pois. En kertonut häneen liittyen kuin osan, kun jos kertoisin, joutuisin kertomaan sillä lätäköllä tapahtuneista stalkkauksista enemmänkin.
Avantouimareita voi sitten vielä tirkistellä. Neuvokaa menemään uimahalliin. Kuulemma siellä käy kuulemma paljon miehiä ihan vain voidakseen katsella. Kertoi eräs setä.
- Anonyymi
Kyttää se miehiäki
- Anonyymi
SE on se hullu näyttelijä
- Anonyymi
Eiköhän uimarinaiset tunnista jo autosta tyypin.
- Anonyymi
Minä en mene enää sinne.
On stalkattu, mutta kun joka paikassa stalkataan, en ole välittänyt.
Minä en tee mitään, mutta pitäisikö jonkun vihjaista poliisille. - Anonyymi
Siellä siihen aikaan samalla tavalla ajattelevia naisia ja tämä "Severi" nyt sattuu tietämään sen. Ihan vapaaehtoista "uimista".
- Anonyymi
Sinne vaan samoin ajattelevat hyvävartaloiset naiset, jotka tykkää, että katsellaan. Siellä on yksi, joka tykkää tuijottaa. En muista kellon aikaa, mutta melko aikaisin.
- Anonyymi
Joskus ennen kolmilampi oli kuuluisa siitä, että sinne mentiin rantapusikoihin naimaan. Ajalin kerran uteliaana sinne ja kyllä jotakin jouduin todistamaan
- Anonyymi
Kyllä siellä naidaan vieläkin. Seuran puolen pukukopissa on muistona sinne jättämäni skordari. Varattu tyttö sai kunnon kyydit.
- Anonyymi
Onko tämä Ykslampi hellareiden suosima/omima alue?
- Anonyymi
Kyseessäkö Riihimäen hullu näyttelijä ?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Helena Koivu menettänyt lapsensa. Onko Mikko Koivulla oma laki?
Voiko olla totta että äidiltä viedään lapset ja ei mitään syytä ole edes kerrottu äidille itselleen.?5627366Hannu Pikkarainen ehdottomaan vankeuteen
KKO tuomitsi 1 v 9 kk. Tämä ei ole Hannulle ilon päivä.3312775Pikkunaiselle terkkuja
Olet parasta koko maailmassa! Kaikkein ihmeellisin. Olisitpa täällä. 🧡 harmaasusi3872054- 1271254
- 311223
Kuvataiteilija Johanna Oras lataa mielipiteensä Miina Äkkijyrkästä Farmilla: "Miinahan oli..."
Oho! Johanna Oras ottaa kantaa kollega-Äkkijyrkän Farmi-puuhiin. Farmi Suomi -realityssä koettiin v. 2024 todellinen yl41159- 911016
Kuka on mystinen heppamies?
Nyt tänne vinkkejä siitä kuka on Martinan seurassa viihtyvä hevosmiljonääri. On tullut jo muutamia nimiä esiin keskustel1021002Olet vieläkin täällä
Tunnen energiasi. Tunnen että ajattelet minua. En aio koskaan enää ottaa sinuun yhteyttä. Voit ottaa minuun, jos itse h64993- 44852