Naapurin nuorimies jäi meille istuskelemaan iltaa ja kävimme myös saunassa kaikki kolme. vaimo levitteli sääriään siihen malliin, että sisäkumi alkoi näkyä, kiusasi tuota poikaa sillä seurauksella, että pojalla alkoi seisoa. Minä jäin vielä lauteille, kun vaimo pyysi poikaa suihkuun pesemään selkäänsä. Suikussa taisi kyllä selän pesu unohtua ja vaimo keskittyi poitsun alapään pesuun. Siinä pestiin sitten ihan kaikki paikat ja kunnolla. Kun vaimo työnteli sormeaan poijan anukseen, lensi spermaa suikun seinään. Vaimo oli jo kundin kanssa täydessä touhussa sängyssä, kun tulin saunasta. Tai siis nuoli kaveria takaapäin. Työnsi kielensä pojan anukseen, ja pyöritti siellä, sitten pallit ja lopuksi otti juhlakunnossa olevan kalun suuhunsa. Puristeli pojan takapuolta ja lopuksi työnsi punaiseksi lakatun sormensa pojan takapuoleen. Siinä sitten tuli kupillinen kuumaa höyryä vaimoni suuhun. Ei ollut kaverista enään oikealle panolle vaimoni kanssa, vaikka vaimo sitä kyselikin.
Kinkyintä mitä vaimoni on tehnyt.
Anonyymi
2
9462
Vastaukset
- Anonyymi
Lyhyt kiva tarina.
Miksi vaimosi oli lakannut koko sormen, kun yleensä lakataan vain kynnet?- Anonyymi
Oliko kyseessä tarina vai päiväuni?
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit375280Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT3994541Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1483829KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti1443039Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku122514Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei212292Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja182048Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!
Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit1511992- 1231910
Typeryyttä
Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik1241469