Escort ja airbag valon vilkkuminen

Sanokaapas joku kun se airbagin valo vilkkuu neljän sarjaa aika ajoin. Eli miten sen saa korjattua. Siitä on täälläki ollu ennenki puhetta mut en löytäny ainakaan kovin tarkkaa vastausta.

kiitos
3605
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

............

Äänestä

Luultavasti johtoliitos penkin vieressä tai alla?

Äänestä

Turvavyön kaasupatruuna kiristimen liitos penkin reunassa muovikotelin alla. Korjaus osat saa merkkiliikkeestä noin 30ekee ja heittää vilkkumasta!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


escort kirjoitti:

Sanokaapas joku kun se airbagin valo vilkkuu neljän sarjaa aika ajoin. Eli miten sen saa korjattua. Siitä on täälläki ollu ennenki puhetta mut en löytäny ainakaan kovin tarkkaa vastausta.

kiitos

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu