Bilteman

Purkissa ei ole ohjeita.
Eli käytetäänkö suoraan vai laimennetaanko?
Tarkoitus olisi puhdistaa sohvat, jonka jälkeen rasvata ne.
2952
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Käyppä kysymässä lemmiki/hevoset kohdasta. Siellä varmaankin osaavat neuvoa kun putsailevat nahkasatuloita.

Äänestä

Älä osta Biltemasta mitään, mulla ei oel yhtään ehjää laitetta tai hyvää kokemusta siitä kaupasta. Viimeeksi kun ostin sieltä pikaliimaa ,
putkilo vuosi salaa siitä tuubin perä päästä ja paikaliimaa valui huomaamatta laminaatille ja uudelle viilu tasolle

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nahkasaippua kirjoitti:

Purkissa ei ole ohjeita.
Eli käytetäänkö suoraan vai laimennetaanko?
Tarkoitus olisi puhdistaa sohvat, jonka jälkeen rasvata ne.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu