koiratori.com

tietääkö kukaan, vireläkö koiratori.com toimii. Sivusto kyllä aukeaa, mutta en saa jätettyä ilmoitusta ainakaan osastoon "astutukseen tarjotaan", mitenkää. Esikatseluun asti pääsee mutta sitten tökkii
51508
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kyl se nyt ainakin toimii ja on siellä uusia ilmotuksia aika paljon

Äänestä

Ei sinne saa tälläkään hetkellä ilmoitusta, lukea kyllä voi. Ilmoittaa että sivuille on ruuhkaa. Joskus ilmon onnistuu sinne laittamaan

Äänestä

Kiinassa ainakin toimii, saa tuoretta koiraa nopeasti, voi itse valita minkä haluaa syödä. Kätevähän se olisi jos voisi kännykälläkin tilata suoraan kotiin.

Äänestä

Gmailia ei hyväksy

Äänestä

Huijausta. Katsokaa sp osoite, on jonkun suomalaisen henkilön osoite, mutta lisäkirjaimia osoitteissa. Tarkastakaa osoite ennen kuin vastaatte. Minua huijattiin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

tietääkö kukaan, vireläkö koiratori.com toimii. Sivusto kyllä aukeaa, mutta en saa jätettyä ilmoitusta ainakaan osastoon "astutukseen tarjotaan", mitenkää. Esikatseluun asti pääsee mutta sitten tökkii

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu