Siinä lähti asiallinen kysymys "Mikä mättää".
Mutta miksi noita häirintäviestejä ei torjuta?
Miksi moisen kysyminen aiheutti ip-eston?
Ylläpitoa ei saa oikeutetusti arvostella
6
318
Vastaukset
- Anonyymi
Niin se on. Arvostella ei saa, kysymyksiin ei vastata. Tosin tämän foorumin tarkoituksesta saa hieman toisen käsityksen, mutta siinähän käyttäjä taas tekee virheen.
- Anonyymi
Miksi ei estoa?
Etsi seksikumppani! Määritä parametrit ja kaupunki ?? http://373...
Täältä löydät nopeasti sukupuolta, suhteita, treffit ?? http://373...
Hei! Oma stream. Sisäänkäynti kaikille, jotka haluavat pitää hauskaa ?? http://373...
Hei! Kutsumme sinut käymään uudessa chatissa! Meitä on yli miljoona! ?? http://373...
Uusi seksiteatteri avautuu Suomeen! Kutsumme kaikki. Ilmoittautuminen ryhmäämme täällä - http://373...
jne...
Aivan, kaikissa ihan samamerkkijono, mitä ei muualta tule vastaan. Helppo juttu jos asian hallitsee. - Anonyymi
Ilmiantaja saa ip-jäähyn. Niille"alpureräisille" viesteille ei tehdä mitään. Jos jotain tehtäisiin, täytyy kumpikin hoitaa.
- Anonyymi
Välillä tosiaan tulee ip-esto, jos raportoi liikaa. Se voi tulla myös silloin, jos ylläpitoa harmittaa joku saamansa palaute. Blogi-puolella keskustelu "Ilmoita sääntöjen vastainen sisältö, se on helppoa" suljettiin, koska siellä nostettiin esiin ylläpidon jatkuvia todella räikeitä laiminlyöntejä. Selkärankaa, kyllä.
- Anonyymi
Hienohelmat poistavat kärkevät arvostelut.
Niitä muut nähdä ei saa! - Anonyymi
Marttiina siellä ja täällä. Ylläpito taitaa olla marttiina fani. Outoa jankkaamista päivistä toiseen !!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 15110964
- 525240
Taas ryssittiin oikein kunnolla
r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html452453- 302143
Vanha Suola janottaa Iivarilla
Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia131711Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin
Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,421554Tiedän kuka sinä noista olet
Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta301251Känniläiset veneessä?
Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v351186Daniel Nummelan linjapuhe 2025
Kansanlähetyksen toiminnanjohtajan Daniel Nummelan linjapuhe tänään. Rehellistä analyysiä mm. evlut kirkosta ja piispo92935TÄSTÄ TAITAA TULLA SUOMEN HISTORIAN SUURIN USKONNONVAPAUDEN OIKEUDENKÄYNTI.
Sinun täytyy hyväksyä se että jos sinä vetoat uskonnonvapauteen, silloin sinun tulee antaa myös muille vastaava vapaus o317892